Рожеві мрії Кеті Перрі


Рожеві мрії Кеті Перрі
Один з останніх альбомів неординарною і дуже талановитої американської співачки Кеті Перрі називається Teenage Dream. Мечтательницей екстраординарну співачку, так обожающую рожевий колір, назвати складно. Адже вона всього добивається сама і з легкістю бере навіть самі неймовірні вершини зоряного Олімпу поп-сцени.
Сім'я, у якій зростала і виховувалися Кеті, справжнє прізвище якої Хадсон, була дуже релігійною. Професійну кар'єру дівчинка почала в 15 років. На християнської студії був записаний її перший музичний альбом з пісенними молитвами. Було продано всього пару сотень примірників цього запису. Однак уже тоді в юній співачці був присутній бунтарський дух. Вдома було дозволено включати тільки духовну музику, проте друзі таємно проносили диски з записами Ширлі Менсона, Фредді Мерк'юрі, Гвена Стефані і Аланіс Моріссетт. Вона перебувала в пошуку себе, а музика стала для німфетки Кеті пристрасним захопленням. Голосиста, обдарована, яка шукає, вона знайшла свою першу рожеву мрію, до втілення якої сміливо зробила рішучий крок. З Америки (а точніше подалі від батьків-пасторів) Кеті рвонула в Англію.

Кеті заводила потрібні зв'язки, працювала на підспівках, відвідувала будь-які заходи з іменитими людьми, писала пісні для артистів. Їй навіть вдалося підкорити багатьох іменитих продюсерів, про неї заговорили як про дівчину-святі, чий емоційний і стилістичний діапазон не вкладається ні в які загальноприйняті рамки. Нарешті, вона почала працювати з Дейвом Стюартом з Eurythmics. Це був старт її зіркової кар'єри і стрибок у головну мрію дитинства - стати співачкою.

Популярність співачки приніс сингл Ur So Gay, що потрапив в чарти в 2007 році, а трохи пізніше і ще один скандальний «рожевий» хіта I Kissed a Girl.


Незабаром про Перрі заговорив увесь світ. В основному завдяки її таланту, хоча і не без участі її еклектичних смаків. Вона обожнює Бейонсе, обожнює панк, який, до речі, з легкістю може й виконати. Вона вийшла заміж за британського комедійного актора Рассела Бренда, який лікувався в той період від наркозалежності. Подейкують, що оригіналка Кеті Перрі заплатила 15 000$ за романтичну напис в небі - визнання в любові Расселлу. Вона подарувала йому справжнє космічне подорож за 200 000$. При цьому Кеті неймовірно жадна для себе - на повсякденний одяг і взуття вона дуже не любить витрачатися.

Кеті не просто навчилася рожеві мрії дитинства робити дійсністю, вона заражає цим фанатів і будь-якого, хто хоч раз побував на її феєричному шоу. За одну пісню вона може змінити до 10 нарядів, багато з яких до непристойності відверті. Вона одночасно співає, танцює, літає над сценою і виробляє інші трюки. А її фірмова фішка - бюстгальтер, що вистрілює збитими вершками. При цьому вона категорична і прямолінійна до межі і за словом в кишеню не полізе, а до гострої критики і засуджують кивків їй зовсім немає справи. Останній витівкою співачки став кислотно-рожевий колір її довгих колись чорних волосся. А ще Кеті Перрі, дівчинка-бунтарка, терпіти не може холоду і завжди бере з собою пухнасте рожеве ковдрочку.

Перрі стала другою представницею (першим був Майкл Джексон), чиї 5 пісень з одного альбому злітали на перші місця в чарті США.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!