Як стати зіркоюЯк стати зіркою
Стати зіркою - заповітна мрія багатьох молодих і зухвалих особистостей. Яскраве життя зірок кіно і шоу-бізнесу привертає їх увагу та викликає заздрість. Однак за барвистим фасадом життя знаменитості часто ховається і довгий шлях до слави, і каторжна праця, і особисті драми. Чому одні стають відомими дуже швидко, інші - через роки, а треті - не стають зірками ніколи? Якщо вам не пощастило народитися в сім'ї зірки або просто багатих людей, шлях на вершину Олімпу, швидше за все, буде довгим і важким.
Перше важливе якість, необхідне зірку - це, безсумнівно, талант. Хтось може заперечити, навівши як приклад особистості, позбавлені, на перший погляд, якогось дару. Просто талант таких людей зовсім не завжди відноситься до області мистецтва. Деякі, наприклад, дуже талановито влаштовують скандали, шокірут (Сергій Звєрєв, Періс Хілтон, Ксенія Собчак) або постійно влипають в різні історії. Звичайно, такі випадки - крайність, і спиратися на досвід зірок-скандалістів не варто. Знайдіть свій талант - музичний, співочий або артистичний - і максимально розвійте його.

Другий крок до слави - демонстрація вашого дарування. Тут вам відкриваються дуже широкі можливості. Наприклад, можна викласти свій ролик в інтернеті, взяти участь в реаліті-шоу або одному з численних конкурсів, на кшталт «Хвилини слави» і «Фабрики зірок». Подібні проекти на телебаченні запускаються досить часто. Також можна ризикнути і напряму звернутися до відомого продюсеру. Саме так став відомим Діма Білан. Тут дуже важливо «потрапити в струмінь», зайняти певну нішу, яка була вільна. Це вийшло у молодої співачки МакSим, яка замінила Таню Буланову з її слізливим репертуаром для юних дівчат.

Але швидкий шлях до популярності - не для всіх. Найчастіше претендент в зірки на перших порах залишається непоміченим. Однак не варто опускати руки і прощатися зі своєю мрією. Подавайте документи в театральний інститут, консерваторію або циркове училище. Не вийшло - беріть участь в кастингах, КВН, місцевих конкурсах. А є й інші шляхи стати зіркою, наприклад, вдало вийти заміж або одружуватися. Так зробили свого часу Наташа Корольова, Вікторія Бекхем та Микола Басков. У розкручування останнього великі кошти вклав тесть. Головне - не сидіти і не чекати, що з'явиться чарівна фея і створить з замазури принцесу. Шукайте свою дорогу і використовуйте будь-яку можливість.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!