Щасливий шлюб Уїлла і Джади Сміт


Щасливий шлюб Уїлла і Джади Сміт
Хіп-хоп виконавець і актор Уїлл Сміт і його дружина, актриса і співачка Джада Сміт, вважаються однією з найбільш зразкових пар на голлівудському олімпі. Вони виховують двох дітей, постійно знімаються в кіно і продюссируют багато проектів. Так у чому ж секрет їхнього щасливого шлюбу?
Вілл Сміт і Джада Корен Паркет-Сміт познайомилися в далекому 1990 році на зйомках «Крутого принца». На той момент обидва вже мали за плечима досвід складних і сумних відносин - від Уїлла пішла його перша дружина з дитиною на руках, а Джада нещодавно розлучилася зі своїм другом серця. Нічого дивного, що вони хотіли тільки одного - простий любові, без докорів, проблем і з'ясування обставин.

Джада і Уілл Сміт одружилися через 7 років. Тоді вони вже були відомими в Америки акторами, а Уїлл ще і популярним виконавцем хіп-хопу. На сьогоднішній день вони одружені вже 15 років та виховують двох чарівних і талановитих дітей - сина Джейдена і доньку Віллоу, які також пішли по стопах своїх багатопланових батьків. Син успішно починає акторську кар'єру, а дочка пробує себе в якості співачки. Крім того, у Уілла зростає ще син від першого шлюбу, вихованням якого займається також і Джада.


Крім виховання та розвитку своїх дітей подружжя знімаються в кіно, співають, продюссируют безліч проектів, в число яких входять і роботи дітей, озвучують персонажів у мультфільмах, а Джада ще випускає власну лінію одягу і пише книги. Також подружжя беруть активну участь у філантропічних акціях і навіть створили сімейний благодійний фонд.

Таку завантаженість Вілл Сміт і Джада вважають головним секретом їхнього щасливого шлюбу. За їх словами, довгі розлуки тільки зміцнюють відносини і роблять рідкісні зустрічі справжнім святом для всієї родини. Вони намагаються насолоджуватися кожною вільною хвилиною і проводити їх тільки один з одним і з дітьми. А Уїлл ще й відзначає дивну здатність своєї дружини влаштовувати постійні сюрпризи і побачення, оживляючі їх сімейний побут.

За мірками Голлівуду 14 років - дуже великий термін для шлюбу відомих акторів, і не всі з гідністю витримують такий термін. Звичайно, в газетах інколи просочуються чутки про розлучення або розлад у стосунках, але подружжя завжди зустрічають і коментують їх з посмішкою і закоханістю в щасливих очах.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!