Знайомтеся, Світлана Ходченкова


Знайомтеся, Світлана Ходченкова
Тендітна, що володіє істинно російської красою Світлана Ходченкова ще кілька років тому підкорила серця телеглядачів, знявшись у фільмі «Благословіть жінку». Талант молодої актриси був помічений відразу, вона дуже полюбилася мільйонної аудиторії, і до цих пір шанувальники уважно стежать за її життям, творчого та особистого.

Народилася Світлана Ходченкова в Москві, 21 січня 1983 року. Все її дитинство пройшло в підмосковному селищі Залізничний.


Світлана ніколи не мріяла стати актрисою. У школі вона хотіла стати лікарем, бажано хірургом. І лише до самого закінчення школи Світлана раптом зрозуміла, що медицина їй зовсім не підходить. Вона погано знала біологію та хімію, до того ж страшенно боялася вигляду крові. Тому, здавши випускні іспити, Світлана заодно зі своїми друзями вступила до Інституту світової економіки.
Однак навчання здалося їй неймовірно нудним, тому, не довчившись і до першої сесії, Світлана кинула інститут і вчинила, як не дивно, в інший економічний вуз, правда, на іншу спеціальність, пов'язану з рекламою. Але й тут Ходченкова НЕ ужілась - все ті ж нудні предмети не залишили її і на новому місці.

Крім навчання Світлана займалася модельним бізнесом, в який прийшла ще у віці 15 років - благо, зовнішні дані їй це дозволяли. Якийсь час подібне заняття подобалося Світлані, проте незабаром вона зовсім розчарувалася в модельному бізнесі, уклавши, що там занадто багато бруду, підлості і нелюдяності. Та й досить серйозною професію моделі Ходченкова не рахувала. Тому постало питання про те, яку ж спеціальність все-таки отримувати.
Думка про надходження в Щукінське училище Світлані прийшла раптово: просто подумала - а чому б і ні? Два місяці Світлана відвідувала курси при Щукінському училищі, а потім єдина з групи вступила на перший курс.

Ще під час навчання на першому курсі, Світлані запропонували головну і досить складну роль у фільмі «Благословіть жінку». Складність її полягала в тому, що юній акторці належало зіграти жінку в період з 18 і до 45 років. Зрозуміло, постаралися і гримери, але особливої


Увага, тільки СЬОГОДНІ!