Біль під час сексу: причини


Біль під час сексу: причини

Conteudo

Біль під час сексу є досить поширеною скаргою, з якою жінки звертаються до гінеколога. Вирішити цю проблему можливо в більшості випадків, головне? розібратися з причиною її виникнення.

Інфекції статевих шляхів

Це одна з найпоширеніших причин болю під час сексу. Як правило, в цьому випадку виділяється недостатньо змащення, через що проникнення стає утрудненим і болючим. Зовсім не обов'язково, що мова йде про якомусь серйозному венеричне захворювання. Навіть звичайна молочниця може заподіяти серйозний дискомфорт під час статевого акту.

Інфекції статевих шляхів потрібно лікувати у обох партнерів, а на час лікування від статевих контактів слід і зовсім утриматися. Якщо і після терапії природного мастила буде недостатньо, можна скористатися лубрикантами.

Доброякісні новоутворення

Ця причина тільки на перший погляд виглядає лякаючою. Насправді не завжди проблема становить серйозну небезпеку і потребує лікування. Якщо болі при сексі виникають з одного боку таза, мова, швидше за все, йде про кісті яєчника. Найчастіше вони бувають функціональними і розсмоктуються самі. А от якщо біль у жінки відчувається внизу живота, можливо, причиною є міома матки. В цьому випадку потрібна консультація лікаря, динамічне спостереження і часто навіть оперативне лікування.

На жаль, деякі утворення можуть мати і злоякісну природу, а тому при болю під час статевого акту і при підозрі на пухлину слід негайно звернутися до лікаря.

Ендометріоз


Якщо живіт болить і під час, і після сексу, слід перевіритися на предмет ендометріозу. Додатковими його симптомами є кров'янисті виділення зі статевих шляхів, не пов'язані з менструацією. Ендометріоз може вражати маткові труби, яєчники та інші органи і при несвоєчасному зверненні до лікаря досить важко піддається лікуванню. Крім того, дане захворювання може привести до безпліддя, а тому не варто ігнорувати навіть незначні болі під час статевого акту.

Інші причини

Іноді причиною болю під час сексу є занадто активне і навіть грубу поведінку партнера. Проблема загострюється, якщо у пари є невідповідність розмірів статевих органів. У цьому випадку варто підбирати пози, при яких дискомфорт буде найменшим.

Болі можуть бути викликані і іншими причинами, саме тому не варто відкладати візит до лікаря, навіть якщо вони незначні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!