Оригінальні привітання з Новим роком


Оригінальні привітання з Новим роком
Наближається Новий Рік - свято, яке відзначається по всьому світу. Цей день завжди супроводжується якимось особливим настроєм і хочеться, щоб ваше привітання друзів та близьких запам'ятався їм надовго.
Оригінальним привітанням для ваших друзів стане ексклюзивний диск з музикою і портретом того, кому ви хочете піднести сюрприз, оформленому в новорічному стилі. Багато людей люблять гучно відзначати Новий Рік, влаштовуючи вечірки з музикою і танцями. Піднесіть свій подарунок, попросивши одного включити цей диск. Він буде приємно здивований, коли в його руках опиниться такий подарунок. Зробити його можна своїми руками або замовити в якій-небудь фірмі. Запишіть на диск добірку улюблених пісень вашого друга, і він буде дуже радий їх послухати. Також можна записати на DVD добірку улюблених фільмів вашого друга або картини з його улюбленим актором у головній ролі. Не забудьте також зробити красиву обкладинку для диска з новорічним привітанням. Упакувати подарунок можна в зроблену своїми руками коробку, прикрашений красивими стрічками, бантиками, ялинковими шишками і мішурою.

Якщо ви дуже добре знаєте того, кому необхідно зробити подарунок, згадайте, про що він мріяв або чогось дуже сильно бажав останнім часом. Запишіть всі його побажання на листочок, а потім пройдіться по магазинах і купіть невеликі сувеніри, що символізують кожну з заповітних бажань одного. Прив'яжіть до всіх сувенірів невеликі листівки, в яких напишіть самі бажання (якщо вони не очевидні). Складіть їх в невеликий мішечок Діда Мороза (його можна виготовити своїми руками), а під час привітання скажіть, що Новий Рік - час виконання бажань і ви готові виконати кожну мрію дорогого вам людини.


Ви можете також зробити своїми руками для вашого друга один з новорічних атрибутів, наприклад, свічки або навіть ялинку. Купити все необхідне для цього можна в художніх або інших спеціалізованих магазинах, а ідеї і спосіб виготовлення таких подарунків подивитися в інтернеті.

Замовте у фотостудії оригінальний пазл із зображенням ваших близьких друзів, якщо це подарунок для друга - сім'ї, якщо для родича - або колег, якщо хочете привітати близьку вам товариша по роботі. Підберіть таку фотографію, щоб зібрати її було досить просто. Не забудьте скласти деталі мозаїки в коробку, на кришці якої буде вихідне фото, щоб, орієнтуючись на нього, було легше зібрати пазл. Можете також редагувати зображення з допомогою комп'ютерних програм. Додайте ялинку, сніг, замети, сніговика, нарядите кого-небудь в костюм Санти або, якщо той, кому ви хочете зробити подарунок, оцінить ваше почуття гумору - в костюм оленя.

Можна також замовити оригінальний подарунковий торт для близької вам людини. Його можна оформити по-новорічному або зобразити на ньому те, чим захоплюється ваш друг. Такий подарунок точно буде оригінальним і неповторним.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!