Куди можна поїхати без візи?


Куди можна поїхати без візи?
Збираючись у відпустку за кордон, доводиться турбуватися про те, щоб встигнути оформити візу. Звичайно, Туреччина і Єгипет завжди залишаються в запасі, якщо віза все ж не оформляється в термін, але, виявляється, у росіян є можливість без візи або з оформленням візи на кордоні відвідати понад 90 країн світу.

Необхідно враховувати, що кожна держава по-своєму реалізує заявлену можливість приїхати або прилетіти в країну без візи або оформити її відразу після прибуття. Часом ця процедура може виявитися навіть складніше процедури оформлення візи в деякі країни. Так, щоб по прильоті в Катар оформити 14-денну візу, вам знадобитися дозвіл МВС Катару. А оформити даний дозвіл повинен спонсор, в ролі якого може виступити, наприклад, приймає готель.

Багато країн, що приймають російських туристів з оформленням візи по прибутті або взагалі без неї, уточнюють, що ви повинні мати зворотний квиток, довести свою платоспроможність і у вас повинно бути підтвердження бронювання готелю. Найчастіше - це просто формальність, але в деяких країнах все це можуть у вас все-таки вимагати.

Збираючись відвідати пляжі Тунісу, не забудьте про такий тонкощі: перебувати на території цієї країни без візи ви зможете тільки, якщо прилетіли в складі організованої групи туристів і прямим рейсом з Росії. Термін перебування в Тунісі без заздалегідь оформленої візи можна не більше 30 днів.

Прибути в Південну Корею без візи вам вдасться, тільки прилетівши прямим рейсом на острів Чеджудо. Якщо ж ви були в Кореї 10 разів або не менше 4 разів за останні два роки, то на термін до 15 днів ви можете в'їхати в країну без візи.

Не оформлюючи додаткової візи можна приїхати в Албанію і Македонію, правда, можливо це тільки при відкритою шенгенською візою.

За внутрішнім паспортом Росії можна в'їжджати в ряд країн СНД: Казахстан, Україну, Абхазію, Киргизію і Білорусію. Обов'язковий закордонний паспорт для поїздок в Узбекистан, Вірменію, Азербайджан і Молдову. На кордоні з Таджикистаном його теж можуть запитати.

Безкоштовно, на термін до 4 місяців, після прибуття можна оформити візу в Фіджі. Також спонтанно, без попереднього оформлення візи, від холодної осені можна полетіти на піщані пляжі Тихоокеанського регіону. Мікронезія, Ніуе, Вануату, Макао, острови Палау, Кука, Тонга, Тувалу, Філіппіни, Самоа і на острів Піткерн - в будь-який час року подарують вам шоколадний загар.


Без візи в Південній Америці можна прибути на територію Болівії, Аруба, Гватемали, Гаїті, Гренада, Колумбії, Гондурасу, Сальвадору, Нікарагуа, Теркса і Кайкоса, і Гренадіни Сент-Вінсента.

Якщо вам ближче загадковий Схід або спекотна Африка, то й сюди можна прилетіти без візи. Джибуті, Бахрейн, Ботсвана, Ємен, Зімбабве, Свазіленд, Швеція, Сирія, Уганда і Туніс - завжди раді відкрити свої таємниці туристам.

Збираючись відпочити за кордоном, навіть якщо ви упевнені, що в обрану країну можна потрапити без всяких формальностей, перед від'їздом краще навести додаткові довідки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!