Курортний роман: чи буде продовження?


Курортний роман: чи буде продовження?
Відпустки чекає більшість людей. Це той час, коли можна забути про проблеми, роботі, неоплаченому кредиті за машину та інших речах і просто насолоджуватися. Дуже часто під час відпустки людей тягне до моря. На курортах раз за разом спалахують романи, які, на жаль, тривають не дуже довго. І чи є продовження у цієї любовної історії, не знає ніхто.

У більшості випадків курортний роман нагадує абсолютно безпроблемні відносини, ейфорію, яка зустрічається дуже рідко і тільки на початку знайомства. Це обумовлено тим, що вам не доводиться вирішувати ніякі питання, кудись поспішати, комусь щось доводити і т.д. Чи буде у цього роману продовження, вирішити важко.

Для цього уявіть своє справжнє життя в рідному місті. Спробуйте знайти в ній місце для людини, якого ви зустріли на курорті. Уявіть його в звичайному повсякденному одязі, поведінка в якихось побутових ситуаціях. У більшості випадків люди самі на підсвідомому рівні не готові до такого повороту подій.


Однак не треба переставати вірити в краще. Якщо ви впевнені в тому, що ваші стосунки вдасться зберегти і в рідному місті ... Якщо ви знаєте, що ці почуття витримають побут, стрес, сварки та інші неприємності ... Варто поборотися. Справа в тому, що життя дуже непередбачувана, так що ніхто не може знати, де знайти любов. На курорті кожен може зустріти людину, яка буде доповнювати його, вгадувати смаки та бажання.

Якщо ви не хочете в кінці відпочинку розчаруватися, краще заздалегідь підготуйтеся до розставання. Щодня повторюйте собі, що ви на відпочинку і можете розслабитися, але через тиждень все закінчиться, і ви поїдете, повезли із собою лише приємні спогади про цю людину. Особливо це важливо для тих випадків, коли ваша «друга половинка» вже перебуває у шлюбі, має дітей і не збирається руйнувати своє щастя.

У більшості випадків на продовження курортного роману сподіваються дівчата, які більш емоційні за своєю природою. Жінки до останнього моменту готові вірити у вічну любов, любов з першого погляду і інші казки. На жаль, продовження курортного роману така ж рідкість, як дощ у пустелі.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!