Маршрути для подорожі без візи


Маршрути для подорожі без візи
Більше дев'яноста держав світу надають росіянам можливість в'їзду до їхніх країн без візи, при наявності одного тільки закордонні паспорти. Маршрути безвізових подорожей для наших туристів пролягають як по ближньому, так і по далекому зарубіжжю.
Країни колишнього СРСР

Станом на 2012 рік десять країн ближнього зарубіжжя готові прийняти російських туристів без віз. При в'їзді на деякі з цих територій, наприклад, в Абхазію, Білорусь або Україну, не потрібно і закордонний паспорт. А ось відвідування Молдавії та Азербайджану для росіян можливо тільки при наявності закордонного паспорта і на термін, що не перевищує 90 днів. При цьому влада Молдавії обіцяють з дня на день посилити правила в'їзду: при прийнятті відповідного закону від мандрівників прикордонники вимагатимуть пред'явити зворотні квитки, маршрут прямування по країні, запрошення від родичів або бронь готелів, а також вказати мету візиту.

Європа


Одними з найпопулярніших країн для російських туристів, які подорожують без віз, є Хорватія і Чорногорія (Монтенегро). Ці напрямки вибирають і любителі пляжного відпочинку, і шанувальники дайвінгу, і цінителі середньовічної архітектури. Хорватська республіка славиться найчистішими озерами, найзнаменитіші з яких - Плітвіцькі, а також розвиненою інфраструктурою яхтингу на Адріатичному узбережжі. Чорногорські природні краси, такі як каньйон річки Тара і національний заповідник Біоградськой гора, привертають еко-туристів з усього світу, в тому числі і з Росії.

Близький Схід

Лідерами по відвідуваності серед наших співвітчизників були і продовжують залишатися Туреччина і Єгипет, країни, для поїздки в які візу-марку можна купити прямо в аеропорту. З відміною візового режиму великий туристичний потік пішов і в Ізраїль, однак по приїзду на «землю обітовану» потрібно бути готовим до можливої


Увага, тільки СЬОГОДНІ!