Як повернути товар в магазин


Як повернути товар в магазин
Ми всі купуємо речі і продукти. Іноді стикаємося з неякісним товаром, часом куплена річ просто виявляється зайвою або ж після повторної примірки будинку не подобається нам. Які є правила для того, щоб повернути товар в магазин?

1. У вас є 14 днів з моменту придбання речі, щоб повернути її в магазин. Причина не має значення - вам просто сподобався колір або форма, вашій дочці не потрібна п'ята блузка, ваш чоловік не хоче носити куплені черевики.

2. Якщо товар має дефект, то ви маєте право вимагати, щоб вам його замінили такою ж іншої марки, враховуючи різницю в ціні. Крім того, вам повинні надати знижку на шлюб або ж безплатно виправити недоліки.

3. Обов'язково фіксуйте переговори з представником продавця на папері. Удома варто підготувати Претензію, де скрупульозно описано ситуація і сформульовані вимоги. Ви можете просити повернути гроші, обміняти товар або відремонтувати його. Папери повинні бути складено в 2 примірниках - по одному кожній стороні. Досягніть, щоб продавець поставив свій підпис на вашому екземплярі. При відмові продавця підписувати Претензію ви можете надіслати її рекомендованим листом.

4. Якщо у поломці речі звинувачують вас, наполягайте на проведення експертизи за рахунок продавця. Не забудьте скласти акт здачі-приймання, вказавши всі недоліки товару.

5. Пам'ятайте, що товар повинен бути прийнятий назад навіть при відсутності касового і товарного чека. Однак краще зберігати чеки та інші підтверджуючі документи.

6. Ви маєте право повернути навіть уцінені і распродажные товари. При уцінці на чеку повинна бути зроблена відмітка, яка пояснить причину здешевлення.

8. За відсутності аналогічного товару на заміну не соромтеся вимагати повернути вам гроші. Ви можете і почекати, тоді магазин повинен сповістити вас про появу потрібного товару.


9. Ці правила поширюються і на товари, куплені в Інтернет-магазинах.

10. Що стосується технічно складних товарів, то тут треба приділити особливу увагу заповнення гарантійного талона. Обов'язково уточніть, які умови повернення даного телевізора, ноутбука і т.п. Якщо техніка не працює, у вас є 15 днів на повернення.

11. Поверненню Не підлягають такі товари, як лікарські препарати, засоби особистої гігієни, парфумерні та косметичні вироби, пухові і пір'яні речі, тюль, мережива, натільна і постільна білизна, відеокасети, товари для грудних дітей, манікюрні та педикюрні інструменти, побутова хімія та деякі інші.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!