Коли секс не приносить нічого, крім болю...


Коли секс не приносить нічого, крім болю...
Можна багато всього хорошого писати про таку цікаву тему, як секс. Але буває так, що хтось із партнерів не отримує від занять любов'ю приємних відчуттів. Навіть навпаки, буває так, що секс не приносить нічого, крім болю. Що ж робити в такій ситуації?

Найчастіше дискомфорт під час сексу виникає при наявності якихось хвороб. Наприклад, якщо у вас з'являється біль при глибокому проникненні партнера, то цілком можливо, у вас є кіста яєчника. Ця доброякісна пухлина найчастіше нешкідлива і проходить сама через пару-трійку менструальних циклів. Але в будь-якому випадку, потрібно обстежитися у гінеколога, щоб дізнатися точну причину болю. А до походу до лікаря, який відтягувати довго не стоїть, використовуйте знеболюючі препарати. Також варто звернути увагу на пози, де відсутнє глибоке проникнення.

Ще буває так, що при фрикції під час статевого акту піхву дратується і запалюється. Можлива причина хворобливих відчуттів в даному випадку - сухість всередині. Таке трапляється при будь-яких збоях в організмі, наприклад із-за прийому ліків або при менопаузі. З-за відсутності природної змазки варто використовувати її замінники - лубриканти. Також можна усувати сухість піхви шляхом споживання певних видів продуктів. Наприклад, червоне вино сприяє виділенню природного мастила в піхву. Також можна вживати в їжу через деякий час до сексу різні афродизіаки.

Якщо під час сексу ви відчуваєте сильну різку біль в низу живота, а також відчуваєте таку ж біль при менструаціях, то можливою причиною може бути ендометріоз. При таких симптомах слід негайно вирушати до гінеколога і дізнаватися причину болю. Ендометріоз є досить поширеною хворобою. При ньому відбувається поява тканини слизової оболонки матки в нетипових місцях організму. Наприклад, це можуть бути маткові труби, сечовий міхур, яєчник, кишечник. Ендометріоз зустрічається у кожної сьомої жінки до 30 років і кожної третьої після 30. Дана хвороба може викликати безпліддя, тому краще з її лікуванням довго не затягувати.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!