Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка


Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка
Мистецтво спокушання закладено у жінок на підсвідомому рівні і відточувалося століттями. І якщо оволодіти цією наукою в повному обсязі, то будувати стосунки з протилежною статтю і підкорювати серця чоловіків буде набагато легше.
Спокушання чоловіків починається з флірту. Це цікава гра для дорослих, що складається з натяків і обіцянок і заводять чи не більше, ніж відкриті пропозиції. Флірт - це те, що полегшує спілкування і допускається навіть на стадії знайомства. Флірт цікавий тим, що дарує чоловікові відчуття виклику. Тому, чим більше в жінці загадки, тим вона цікавіше для чоловіка.

Фліртувати можна по-різному і навчити цьому в деталях просто неможливо. Це і особливий погляд, і спідниця, начебто б ненавмисно на секунду привідкрив більше, ніж належить, і випадкова зустріч, кожна жінка має в своєму арсеналі власні секрети зваблювання.


Також серед способів того, як спокусити чоловіка, знаходиться лестощі. Звучить досить грубувато, але зате працює. Мова не йде про те, що потрібно вихваляти кожне слово або дія чоловіки, адже він не настільки нетямущий, щоб не відчути це. Але тонкі компліменти, особливо прозвучали в присутності інших людей, напевно справлять враження.

Тим, хто хоче підкорити серце чоловіка, буде корисним освоїти невербальне спілкування. Деякі жести можуть виглядати не менш сексуально, ніж погляди. Наприклад, вміння недбало поправити волосся або ж просто зайняти таку позу, яка буде говорити про сексуальність.

І найважливіший момент, без якого спокусити буде досить важко, це особиста чарівність і родзинка або ж сексуальність. Не варто думати, що це вроджені якості, просто комусь вони даються легше. Будь-яка жінка може виглядати елегантно, одягатися стильно, виробити летить ходу і запам'ятати, що тьмяний і сумовитий погляд відштовхує не гірше неохайного вигляду. Важливо тільки не переступити ту грань, яка обробить спокусливий зовнішній вигляд від розбещеності і вульгарності. Блиск в очах і впевненість у собі - ось запорука успіху при спокушанні чоловіки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!