9 Фактів про асексуальність


9 фактів про асексуальність
Асексуали, опинившись серед просексуально налаштованих людей часто відчувають себе ущербно і невпевнено. Тому їм доводиться приховувати свою асексуальність від оточуючих і навіть родичів і друзів. Насправді, мало хто знає, що асексуальність - це не патологія, а нормальне явище.

1.Официальным визначенням асексуальності є повна відсутність сексуального потягу. Насправді це явище мало досліджене і вчені вважають, що воно поширене так само, наприклад, як і гомосексуальність.

2.Асексуальность не є вибором. Не треба плутати це поняття з обітницею безшлюбності, приймає людиною абсолютно усвідомлено. Ченці дають обітницю безшлюбності, але їм потрібно утримувати свої бажання.

3.Асексуальность - це орієнтація, так само, як гетеро або гомосексуальність, яка не передбачає позитивного або негативного погляду на секс.

5.Не правий той, хто вважає, що асексуальні люди не мастурбують. Людина, що відноситься до даної групи, займається самозадоволенням. Він просто не відчуває бажання вступати в сексуальні відносини з партнером.

6.Асексуальные люди можуть закохуватися, просто у них немає необхідності виражати свої почуття через інтимну близькість.

7.По шкалою відомого сексолога Кінсі група асексуальних людей становила 1,5 % чоловічого населення.


8.Асексуальность - явище, не пов'язане з бажанням чи не бажанням мати дітей. Більшість людей відносяться до даної категорії вступають у сексуальний зв'язок для продовження роду.

9.Некоторые люди вважають, що асексуальність - це певний сексуальний розлад. В окремих випадках, так, відмова від сексу може бути мотивований цією причиною, але в цілому сучасна медицина говорить про те, що асексуальність - це не патологія і не завдає шкоди ні фізичному, ні психічному здоров'ю людини.

І в завершенні хочеться відзначити, що асексуальних людей завжди було небагато, але вони зустрічаються на кожному етапі людської цивілізації, в кожному суспільстві, серед цієї групи зустрічаються і знамениті люди - письменники, вчені, композитори, військові, художники і так далі.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!