Секс без любові: чому небезпечно


Секс без любові: чому небезпечно
Так уже сталося в житті, що не завжди ви зустрічаєте свою другу половинку. І справжня щира любов - не таке часте життєве явище. А фізіологічні потреби закладені в кожному з вас матінкою-природою. Тому давно ніхто не дивується, що більшість чоловіків і жінок займаються сексом без любові. Уперта статистка говорить, що 60% жінок і 95% чоловіків, як це не сумно, але вступають в інтимний зв'язок без почуттів.

Часто ні чоловіки, ні жінки не здатні замислитися: а які наслідки можуть бути від їхніх маленьких слабкостей? І чи так безпечно займатися сексом без любові?

У гонитві за задоволенням, насолодою і сексом від нудьги ви просто вихлюпує свій негатив в навколишній простір і примножуєте світове зло. Таку точку зору має східна філософія, але ж на ділі виходить саме так! Наша сумна жарт говорить: «Самотня жінка познайомиться з одиноким чоловіком з метою створення самотнього дитини». Кому в підсумку добре від подібної близькості?

Багато прихильники свободи заявляють, що це їх особиста справа, коли і з ким спати. І наполягають, що секс корисний для здоров'я. Чи дійсно додається здоров'я від подібних контактів? Ні для кого не секрет, що безладне статеве життя таїть у собі певні небезпеки. Є ціла купа захворювань, що розцвітають після такої близькості ... і це тільки одна грань. Так, майже всі болячки у нас навчилися лікувати.

Інша грань - ви впевнені, що отримаєте задоволення і розрядку від сексу без любові і зобов'язань? Всім відомо, що хороший, якісний секс залежить від ставлення партнерів один до одного. Без любові або хоча б симпатії навряд чи ви отримаєте такий же могутній задоволення, як якби була близькість з коханою людиною. В результаті - розчарування, депресія, воно вам треба?


Є і ще одна сторона, яка набагато неприємніше попередніх. Ніколи не помічали якусь внутрішню спустошеність і загострене почуття самотності після такого сексуального контакту без почуттів? Ви залишаєтеся один на один з дикою дисгармонією в душі. Був би поруч кохана людина - не виникало б відчуття самотності. До речі, жінок ще будуть долати думки, що витрачаючи свій час на зв'язок з нелюбом людиною, вона пропустила свою справжню любов. Добре, якщо жінка відноситься до категорії людей, які можуть посміятися над своїми помилками і крокувати по життю далі. А якщо ні? Тут вже і консультація психолога може знадобитися.

Для кожної людини потреба в сексі індивідуальна. Багато що залежить від світогляду, статури, обміну речовин, гормонального фону. Звичайно, якщо ви прагнете до емоцій, нових вражень будь-яким шляхом - тоді займайтеся сексом скільки завгодно і з ким хочете!

Тільки з часом кожній людині хочеться, щоб у його житті було взаєморозуміння, щирість і душевність відносин, надійне плече. Як це все можливо без любові? Ось тоді й настає переоцінка життєвих цінностей, і ставлення до сексу без кохання докорінно змінюється.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!