10 Речей, про які потрібно подбати перед весіллям


10 речей, про які потрібно подбати перед весіллям
Напередодні дня весілля молоді ходять по магазинах, перечитують журнали з порадами, продумують меню святкового столу, вибирають вбрання, замовляють весільний букет і так далі. І в цієї приємної метушні саме головне нічого не забути і передбачити всі дрібниці.
Підготовка до весілля повинна починатися заздалегідь, так як можуть виникнути різного роду труднощі, які крім вас вирішити ніхто не зможе. Адже завжди є ризик, що в самий останній момент вам щось не сподобається чи не підійде. Тому при підготовці до цього заходу необхідно подбати про як мінімум 10 головних речах:

Вбрання для нареченого

Залежно від того, в якому стилі буде проходити весілля, наречений може одягти смокінг, звичайний костюм-трійку або навіть фрак. Як правило, чоловіки в цьому питанні менш педантичні, ніж жінки і всю підготовку до одруження закінчують покупкою пристойного костюма і взуття.

Весільна сукня і зачіска

Вибір сукні - одна з найприємніших, але в теж час і турбот. В даний час сукні можна не тільки купити, зшити на замовлення, але й взяти напрокат. Крім того, воно повинно бути не тільки красивим, але і зручним, так як в ньому доведеться провести багато часу.

Про зачіску бажано подбати за кілька днів до реєстрації шлюбу. Необхідно зустрітися з майстром, який зможе порадити оптимальний варіант укладання підходящий саме вам.

Подарунки

За звичаєм молодята в день весілля повинні обмінятися подарунками, тому приготувати його необхідно заздалегідь. Причому обдаровувати потрібно не лише свою другу половинку, але і її батьків.

Букет нареченої

Краще, щоб виготовленням весільного букета займався професіонал. Адже він повинен гармоніювати з сукнею та зачіскою нареченої, а так само в ньому не повинно бути неякісних або штучних квітів.

Свідки

Як правило, завданням свідків є розвага гостей, проведення каверзних конкурсів і загадування цікавих загадок. Тому, бажано, щоб свідки були знайомі ще до весілля. В даний час багато молодята, щоб зняти зі свідків відповідальність за проведення урочистостей запрошують кваліфікованого фахівця в даній області - тамаду.

Запрошення на весілля

Листівки-запрошення можна придбати в будь-якому магазині канцтоварів або ж зробити самим, а от відправити їх необхідно наперед, щоб гості змогли підготуватися до свята і купити подарунки.

Засоби пересування

Подумати потрібно не тільки про машину для молодят, але і для гостей. І, звичайно ж, необхідно подбати про оздоблення автомобілів.

Місце проведення торжества

Місце, де буде проходити свято залежить не тільки від кількості гостей, але і від фінансових можливостей організаторів весілля. Це може бути ресторан, кафе, їдальня або навіть клуб.

Обручки


За традицією, якщо кільця купити в день одруження, це принесе молодятам щастя і злагоду.

Фото і відеозйомка

Вибір оператора є дуже важливим моментом, адже саме від його професіоналізму будуть залежати ваші спогади про цьому щасливому дні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!