Німфоманія: «Я ТАК хочу! ..»


Німфоманія: «Я ТАК хочу! ..»
Можна як завгодно розважатися і жартувати, розповідаючи сальні анекдоти. На жаль, від цього німфоманія не стане смішний жартом. Більшість чоловіків має ілюзії з цього приводу, слабо уявляючи, що це насправді. А більшість жінок, що страждають німфоманією, не вважають себе страждаючими, і не бачать причин звертатися за допомогою до фахівців. Однак німфоманія - це хвороба, що вимагає серйозного до себе ставлення.

Німфоманія - це один із проявів гіперсексуальності у жінок. Це патологія статевого потягу. Для жінок, які страждають німфоманією, характерно майже неконтрольоване прагнення до статевих контактів з різними партнерами, незалежно від зовнішності, віку, а іноді і статі.

Німфоманія ділиться на чотири види.

Вроджена. При цьому виді нимфомании сексуальний потяг проявляється дуже рано і практично безконтрольно.

Придбана. В даному випадку німфоманія виникає на тлі якого або захворювання. Причиною може стати яке або психічний розлад, депресивний або маніакальний стан, гормональні розлади, жіночі захворювання.

Климактерическая. Підвищений сексуальний потяг в літньому віці після встановлення або під час менопаузи, переноситься дуже важко. Німфоманія в такому віці часто має такі ж причини, як і придбана, і часто є ознакою яких або психічних розладів і проблем зі здоров'ям.

Уявна. Цей вид нимфомании жінка, за відомою лише їй самій причині, придумує сама. В основному ці причини не носять сексуальний характер. Це може бути комплекс неповноцінності, прагнення відчути свою привабливість для протилежної статі, самоствердження.

Симптоми нимфомании проявляються в поведінці. Основна ознака - це не піддається контролю статевий потяг, нерозбірливість у виборі статевих партнерів. Багаторазове посилення статевого потягу може поєднуватися з підвищенням здатності до оргазму. Тобто, жінка, яка страждає німфоманія здатна відчувати багато оргазмів поспіль і набагато більш тривалих. Але разом з тим, вона не відчуває сексуальної «ситості».


Німфоманія - біда не тільки самої жінки, але і чоловіки, який знаходиться поруч з ней.Какому чоловікові приємно бачити і відчувати, що він не в змозі задовольнити кохану жінку, що він не виправдовує якихось очікувань. А між тим, ці очікування ніхто не в силах виправдати. І ось, проходячи в двері, він чіпляється "рогами" за косяк. При цьому сама жінка болісно ревнива, істерична, схильна до драми.

Втішає, звичайно ж, те, що се захворювання зустрічається досить рідко. За статистикою, один випадок на дві з половиною тисячі жінок. І впоратися з німфоманія в більшості випадків - можна. В основному нимфоманию лікують препаратами, які знижують статевий потяг, проводять терапевтичне лікування основного захворювання, усуваючи причину гіперсексуальності.

Але, незважаючи на причину і вид нимфомании, лікарем призначається дієта, яка виключає з меню все афродізіаки. Як то: табу на гостру їжу, копченості, морепродукти, міцні напої, шоколад. Також може застосовуватися фізіотерапія, насичення денного розкладу різними заняттями і, безсумнівно, бесіди з психологом - фахівцем в області сексуальних розладів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!