Курортний роман: заводити чи ні?


Курортний роман: заводити чи ні?
Курортні романи трапляються настільки часто в наш час, що для деяких це вже перетворилося на своєрідний фетиш, щось на зразок розваги, приправленого цікавістю, інтересом і нескінченним азартом. Ось тільки відповісти на запитання "чи має курортний роман продовження або так і залишиться вашим приємним спогадом?" не так-то просто. Іноді він закінчується шлюбом, але найчастіше - це ілюзія, яка рано чи пізно йде. Адже не дарма цей роман прозвали курортним.

Вважається, що курортний роман - це прерогатива дуже сильних людей, які знають, чого вони хочуть, і вміють впоратися з власними емоціями. Така пристрасть виникає зазвичай на грунті теплого моря, відповідної обстановки, приємної атмосфери, і, як правило, недовговічна. Ви приїжджаєте додому, виходьте з відпустки, займаєтеся роботою, і побут все поглинає. І ті ніжні почуття, які виникли у вас на курорті, з часом забуваються і не здаються вже такими ніжними.


Чоловікам у цьому плані значно легше і простіше. Адже ні для кого не секрет, що будь-які відносини для них починаються і закінчуються досить легко і просто. І почати щось нове не представляє ніяких проблем. Інша справа, жінки. Більшість з них дуже важко переносять любовні розриви, переживаючи і оплакуючи свою втрату. Але слід сказати, що існує й інша категорія жінок, курортний роман для яких сприймається як коротке і захоплююча пригода. Таким нескладно все переварити і забути. І багато хто з таких жінок навіть жалкують про те, що у них такий пристрасті жодного разу на відпочинку не виникало.

А якщо вас вдома хтось чекає, а ви женіться за гострими відчуттями? То це взагалі немислимо. Що можуть дати такі відносини, чому вони вас можуть навчити. Ну якщо тільки зайвий раз довести, що ви недостойні своєї коханої людини, який залишився чекати вас вдома, в той час, поки ви насолоджуєтеся приємним спілкуванням з іншими людьми.

Заводити чи ні курортний роман - вирішувати вам. Якщо ви готові прийняти безперспективні відносини і хочете просто провести добре свій час на відпочинку, а потім все так само швидко і благополучно забути, то чому б і ні. До всього іншого, якщо ви вірите в долю чи в хороший результат ваших відносин на курорті, то нічого не заважає вам почати нове знайомство з можливим щасливим кінцем. Якщо ж ви вже заміжня або одружені, то не випробовуйте ту саму долю і не заподіюйте своїм близьким нестерпний біль.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!