Секс без зобов'язань: плюси і мінуси


Секс без зобов'язань: плюси і мінуси
У багатьох жінок наступають в житті моменти, коли серце вільно, однак фізична потреба в інтимних відносинах вимагає задоволення. Виходом в даному випадку можуть стати сексуальні відносини без зобов'язань. Такі відносини також часто виникають з-за цікавості або просто випадково. У будь-якому випадку, заняття сексом без зобов'язань - явище досить спірне, яке має як плюси, так і мінуси.

Жінки з помірним темпераментом, як правило, легше переживають відсутність інтимної близькості, ніж пані з підвищеним сексуальним апетитом. Без регулярного сексуального задоволення у жінок з бурхливим темпераментом можуть розвинутися різні неврози або навіть виникнути певні гінекологічні проблеми. Тому для цих дам ідея сексу без зобов'язань з приємним чоловіком, безумовно, виправдана і дуже актуальна.

Деяким жінкам секс без зобов'язань допомагає значно підняти самооцінку. Завдяки таким стосункам, дама відчуває себе бажаною і вільною від забобонів. Іноді секс без зобов'язань є просто хорошим способом набуття досвіду. А комусь з жінок просто страшно заводити серйозні відносини з-за страху хворобливого розставання.


Ще однією відмінною рисою сексу без зобов'язань є відсутність таких супутніх любовних відносин моментів, як прогулянки, вечері в ресторанах і т.п. Ця особливість дуже приваблює зайнятих кар'єрою жінок, які хочуть регулярно отримувати сексуальну розрядку, не витрачаючи при цьому час на все інше.

Природно, крім всіх перерахованих вище позитивних моментів у сексу без зобов'язань існують і негативні сторони. По-перше, такі відносини завжди тимчасові. По-друге, не всі жінки можуть відчувати оргазм при відсутності почуттів до сексуального партнера. По-третє, навіть самої розкутою жінці глибоко в душі важко повністю змиритися з позицією, що чоловікові крім сексу від неї нічого не потрібно. По-четверте, за допомогою сексу без зобов'язань можна отримати фізичне задоволення, але емоцій, супроводжуючих інтимні стосунки з любові, все одно буде не вистачати.

Але найбільшим недоліком сексу без зобов'язань є ймовірність, що жінка почне відчувати до сексуального партнера почуття. Добре, якщо це буде взаємно. В іншому випадку подібні відносини заподіють тільки зайвий біль і сильне розчарування.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!