Секс проти любові: правда чи упередження?


Секс проти любові: правда чи упередження?
В сучасному світі поняття «любов» і «секс» чомусь поділяють. Невідомо, звідки це повелося, але секс на першому побаченні вважають поганим початком для серйозних стосунків. Варто краще розібратися в подібних упереджень.

Найбільш поширеною думкою є те, що на першому побаченні сексом займаються тільки легкодоступні жінки, які продають своє тіло за гроші. Насправді, це не так. Психологи довели, що практично кожна жінка, яка має за своїми плечима сексуальний досвід, готова віддатися чоловікові на першому побаченні. Тут є одне «але» - не кожен хлопець може створити необхідну атмосферу. До того ж, пам'ятаючи про ставлення чоловіків до подібних дівчатам, жінка просто не може розслабитися. Згадайте про курортні романи, коли над дівчатами не нависає загроза засудження та виникнення чуток. Виходять дивовижні романтичні історії.

Крім того, багато жінок говорять, що не можуть лягти в ліжко з малознайомим чоловіком. Тут все впирається в забобони. Справа в тому, що вже через 5 хвилин спілкування жінка з упевненістю може сказати, хоче вона цього чоловіка чи ні. Адже ніхто не говорить зараз про кохання.


Але найбільше уваги варто приділити наступного упередженню: серйозних стосунків після сексу на першому побаченні бути не може. Але адже якщо задуматися, то пара може розійтися і в тому випадку, коли інтимні відносини настали через тиждень або два після знайомства. І, навпаки, можна зустріти людей, чия сімейне життя почалася саме з беззмістовним сексу.

З-за вищезазначених забобонів більшість дівчат продовжують свято вірити в те, що сексу без кохання не може бути, і тим самим вони втрачають масу можливостей почати дійсно міцні і щасливі відносини. А ось любов без сексу, на жаль, зустріти не так-то просто.

Все це дуже індивідуально, залежить від життєвих обставин, характерів людей і їх цілей. Так що не варто оцінювати всіх на один манер. Дайте людині шанс. Можливо, це саме той, кого ви так довго шукали протягом всього вашого життя.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!