Причини жіночої самотності


Причини жіночої самотності
Самотня людина навряд чи буде щасливий. Навіть якщо він на весь світ кричить про свою свободу. Майже всім потрібна друга половинка. Жіноче і чоловіче самотність - дві різні речі. У слабкої статі свої причини на те, щоб не мати партнера.

Звичайно, жіноча самотність може бути через проблеми зі зовнішністю, вагою характером. Від цього не дітися нікуди. Суспільство диктує моду. І багато слідують їй. Шансів у немодній жінки менше. Якщо вона некрасива і досить повні, ще менше. Але це зовсім не означає, що у неї немає шансів знайти свого чоловіка.

Кожна жінка може знайти свою половинку, вийти заміж, народити дітей. І якщо жінка одна, напрошується лише один висновок. Їй комфортно одній. Так, може бути, вона мріє про кохану людину. Але коли справа доходить до дій, пасує і знову залишається одна.

Самотні жінки звикли до своєї свободи, їм комфортно наодинці з собою. В глибині душі їм хочеться знайти свого принца. Але ось міняти своє життя, підлаштовуватися під когось, не дуже. Нова людина в житті жінки вимагає багато часу, їй доводиться відмовлятися від своїх звичок, планів, слів. Це робить її життя менш комфортною. І жінка прагне повернути той час, коли їй було добре.


Самотність переважніше неволі, коли доводиться підлаштовуватися під життя іншої людини. І навіть якщо жінка робить якісь кроки назустріч новим відносинам, всі вони закінчуються провалом. У кожному кандидаті вона знаходить якісь серйозні недоліки, які завадять їхньому щастю. Хтось занадто худий, хтось, навпаки, з животиком. Один недорікуватий, інший тараторить без угаву. Відкидаються всі кандидатури. І не з причини недоліків, адже їх можна ігнорувати, а з причини того, що цей незнайомий і чужа людина змінить життя жінки. І навряд чи в кращу сторону.

Тільки ця причина постійна. Зовнішність, характер або фігура піддаються коригуванню. Та й знайти людину, якій жінка сподобається такою, яка є, не проблема. Головне - щоб було бажання ділити свій побут із ще одним чоловіком. Якщо такого бажання немає, самотність неминуче.

Жінки хочуть бути вільні і незалежні. І це найголовніша причина жіночої самотності.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!