Курортний роман - злочин або пригода?


Курортний роман - злочин або пригода?
До курортного роману відношення зазвичай неоднозначне. Хтось сприймає його як обов'язковий пункт, без якої справжній відпочинок не відбудеться, а хтось хвилюється, щоб нічого подібного не сталося, відправляючи в подорож чоловіка.

Курорт - це місце, де людина може повністю розслабитися, забути про побутові проблеми і просто бути самим собою, або приміряти новий образ, адже люди навколо не знають, хто ви у повсякденному житті, а значить, візьмуть вас будь-яким.

Часто жінки чекають, що курортний роман перейде в тривалі та міцні відносини. Таке трапляється, але далеко не завжди. Тому, чим вганяти себе в депресію через нездійснених очікувань, краще просто насолоджуватися поточним моментом з усіма його радощами. Курортний роман дозволяє за короткий термін отримати таку кількість романтики, пустощів і пристрасті, що у повсякденному житті не завжди назбираєш і за рік. Адже ви можете вести себе як завгодно, і ніхто потім не буде докоряти вам за ваші помилки або нескромну поведінку.

Цілі, переслідувані жінками і чоловіками при пошуку партнера по курорту, в основному ідентичні: розслабитися, отримати задоволення від спілкування і сексу, отримати нові відчуття, концентровані переживання або згадати забуте почуття пристрасті у стосунках. Просто чоловіки не будують далекосяжних планів, а живуть сьогоденням, а жінкам часто властиво відразу придумувати продовження.


У будь-якому випадку, у вас є прекрасна можливість отримати купу позитивних емоцій, придбати новий досвід у відносинах з протилежною статтю, навіть якщо ви вже заміжня. А якщо ви самотні, то все-таки є шанс, що курортний роман отримає щасливе продовження. Головне - не зациклюватися на цьому.

Деякі романтичні панночки можуть зовсім втратити голову, що загрожує незапланованою вагітністю або венеричним захворюванням. Щоб цього уникнути, в запалі пристрасті не забувайте про запобіжних засобах, а можна обійтися взагалі без сексу, правда, це вже справжнє мистецтво.

Курортний роман може стати і приємною пригодою, і злісним злочином, і життєвою трагедією. Все залежить від того, як до нього ставитися і як себе при цьому вести.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!