Курортні романи: чи є шанс на успіх?


Курортні романи: чи є шанс на успіх?
Курортний роман - побитий сюжет для кінофільмів, романів і спектаклів. Вчені люблять аналізувати феномен курортних захоплень, і кожен раз знаходять нове підтвердження «хімічної» природі короткострокових романів. Існує думка, що відпустка, проведена без романтичного захоплення, є марною тратою часу та коштів.

Чоловіки, як правило, їдуть на курорт саме в надії закрутити курортний роман, при цьому не має значення ні вік шукача пригод, ні його сімейний стан. Одружені чоловіки вважають курортний роман якоїсь віддушиною, можливістю поринути в ненав'язливі і ні до чого не зобов'язують відносини на один раз - їм просто потрібна зміна емоцій і вражень, відпочинок від рутини і, як це не сумно, від проблем у власній родині.


Жінки також хочуть курортних відносин, але не все. За результатами досліджень австралійського онлайн-агентства Lastminute, найбільше любительок коротких курортних зв'язків зустрічається серед дам середнього віку, «обтяжених» сімейними відносинами і наявністю дітей.

Згідно з соціологічними дослідженнями, ставлення до курортних романів у чоловіків і жінок прямо протилежне. Якщо чоловіки часом не допускають навіть і думки про продовження зв'язку після завершення відпустки, то жінки практично у всіх випадках сподіваються на тривалі відносини і готові заради цього круто змінити своє життя. Практика показує, що емоційність і вразливість дам часто штовхає їх на необачні вчинки - спроби покинути сім'ю, дітей, йти за коханим на край світу. Коли мрії стають реальністю, жінка розуміє, що вона втратила, і намагається повернути своє минуле життя назад, часом безуспішно.

Наслідки курортного роману можуть бути різними - від міцних і від того абсолютно неймовірних шлюбів до ганебних захворювань, які надовго затьмарюють спогади про здобутий насолоді. Оптимальним є ставлення до курортного роману як до способу підвищити самооцінку, довести собі, а іноді й іншим, що ви ще привабливі і цікаві. Нехтувати можливістю розвіятися і отримати нові враження не слід - це відмінний шанс здригнутися, дати розрядку емоціям і почуттям. Для одиноких чоловіків і жінок курортні романи не тільки розвага, а й реальна можливість зустріти супутника життя. Настільки романтичний початок відносин лише підкреслить чисті наміри і щире бажання покінчити з самотністю. Ось тільки рамки пристойності і обмеження кожен вибирає за своїм смотренію - комусь достатньо зітхань при місяці на лавці, а хтось заходить в своїх захопленнях дуже далеко.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!