Чи бояться чоловіки феміністок?


Чи бояться чоловіки феміністок?
Повна рівноправність підлог дає можливість жінкам займати типові чоловічі професії і виконувати вимоги, які традиційно пред'являлися тільки чоловікам. Сильний пол вважає, що якщо вже рівноправність, то тільки повне, тобто відсутність будь-яких поблажок для всіх представниць прекрасної половини людства.

Чоловіки сприймають фемінізм як примха жінок. Жінки хочуть жити в світі, де можна себе повністю реалізувати. Але необхідність вигодовувати дітей і обов'язок продовжувати життя змушують слабка стать вимагати від чоловіків забезпечення. Якщо партнер не відчуває цього і не задовольняє вимоги, то жінка бере ситуацію в свої руки, звідси і з'явився фемінізм.

Чоловіки прекрасно розуміють, що фемінізм - це всього лише маска, яку надягають на себе жінки, коли виявляють, що закохані не виправдовують їхніх сподівань. Коли спертися ні на кого, але щось робити треба - для того, щоб змінити стан справ.


У сучасному цивілізованому суспільстві жінки позбавлені місця, де можна почувати себе природно і спокійно. Вони змушені працювати, так само як і чоловіки, до того ж, на них тримається сім'я і господарство. Внаслідок чого вони виснажені і роздратовані. Дами змушене втягуються в міжнародні та внутрішні проблеми, тепер вони не тішать себе ілюзіями, а беруть все у свої руки. Сучасна жінка відрізняється самостійністю і незалежністю.

Коли представниця слабкої статі вселяє собі що вона сильна, все зможе і з усім впорається, їй просто необхідно бути незалежною від чоловіків. Ті ж бояться сильних жінок, адже вони чудово можуть без них обійтися, і не люблять феміністок, так як ті принижують їх зарозумілість. Чоловіки не схильні зрозуміти, що жіноча підприємливість з'явилася не від того, що жінка цього захотіла, а тому що у неї не було іншого вибору.

Жінки хочуть рівноправності, але не можуть реалізувати самі свої уявлення про правильне світі через брак сил, а чоловік просто не знає, що від нього вимагається і куди він повинен прагнути. Тому жінка і чоловік завжди будуть мати потребу один в одному. Але маленька слабкість і підсвідоме бажання змінити світ спонукають жінку змінити і чоловіка. У чоловіків же ця маленька примха викликає почуття страху, так як їх і так влаштовує поточний стан речей.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!