Причини самотності


Причини самотності
Деякі жінки страждають від самотності, а деякі насолоджуються свободою. Але практично кожної з них хоч іноді потрібен поруч сильний, розумний і впевнений у собі чоловік. Що б не говорила представниця слабкої статі, без стосунків, навіть короткочасних, прожити дуже складно.
Причини жіночої самотності можуть бути різні. Найчастіше вони лежать на поверхні. Наприклад, якщо дама перестала доглядати за собою, їй буде складно знайти кавалера. Або якщо вона постійно перебуває вдома, тобто не буває в компаніях, не відвідує місця дозвілля. З цими випадками все зрозуміло. Знайти собі кавалера такі дами зможуть, тільки якщо вирвуться з порочного кола, створеного ними самими, схуднуть або спілкуватимуться з різними людьми.

Але є й категорія жінок, у яких в житті все, в общем-то, непогано, але, тим не менш, вони не можу знайти собі пару. Вони можуть бути красивими, багатими, товариськими, але самотніми. І причин існує безліч. Ні для кого не секрет, що деякі представниці слабкої статі чекають свого принца, бажано на білому Мерседесі. Звичайно, вони можуть погодитися і на чорний Феррарі, але це вже подробиці. Таким жінкам зустріти свою половинку дуже складно, адже вони шукають ідеал. А ідеальних людей, як відомо, не існує.

Інші представниці слабкої статі відчувають комплекс неповноцінності. Вони бояться показати свою зацікавленість в чоловікові, вважаючи, що не сподобаються. Навіть якщо їм надають знаки уваги, вони лякаються і припиняють спілкування. На жаль, таких дам теж немало.


Деяким жінкам складно знайти собі пару через їх особливостей в поведінці. Наприклад, лялечка, схиблена на салонах краси, бутиках, соляріях і ювелірних салонах, навряд чи буде цікава чоловікам. З нею проведуть вечір, може бути, два, але після цього припинять спілкування. Ще один типаж, який навряд чи зацікавить представників сильної статі, - свій хлопець. Це жінка чи дівчина, яка не викликає ніяких почуттів, крім дружніх. Вона завжди готова допомогти, з нею можна сходити на футбол, вона із задоволенням вип'є пива в барі, але будувати відносини з нею чоловікам просто-напросто не хочеться.

Звичайно, негатив викликають і інші типажі: дурники, ботаніки, тихоні, самозакохані егоїстки, матусині доньки та інші. Це жінки, у яких одне почуття або одна модель поведінки домінує над усіма іншими. Жінка повинна бути різною, тоді вона зможе зацікавити чоловіка. А ті, кому можна навісити ярлик, надовго залишаться за бортом життя.

Жіноча самотність - творіння рук тільки самої жінки. В їхніх силах розібратися в собі, знайти недоліки і виправити їх, щоб потім зустріти того самого, єдиного, і побудувати з ним міцну і міцну сім'ю.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!