Що дають заняття йогою


Що дають заняття йогою
Йога стає вельми популярною не тільки серед молоді, їй все частіше захоплюються люди похилого віку. За допомогою регулярних занять можна домогтися бажаних результатів, але вам будуть потрібні сила волі і вільний час.
Йога допомагає привести думки, емоції і почуття в повний порядок. Важливо правильно виконувати вправи, щоб добитися результату. Запишіться на заняття до майстра, щоб пізнати ази йоги. Неправильні рухи можуть спровокувати появу різних травм.

За допомогою йоги можна повністю оздоровити організм. Але займатися необхідно регулярно, а не від випадку до випадку. Також важливо дотримуватися правильного харчування, дотримуватися режиму дня і перестати зловживати алкоголем і нікотином.

Поліпшити роботу імунної системи можна посредствам йоги. Справа в тому, що під час занять відбувається стимуляція органів і тканин, покращує кровотік і лімфоток. Не варто відразу приступати до складних вправ, починайте з найпростіших, поступово вдосконалюючи техніку виконання. Краще всього добиватися успіхів під наглядом досвідченого наставника.

Заняття йогою - спосіб розвинути гнучкість. Поступово скелет стає більш рухливим, м'язова тканина еластичною, а суглоби перестають турбувати. Фітнес та аеробіка не допоможуть замінити йогу, так як вони направлено діють на збільшення м'язової маси тіла, яка іноді буває зайвою.


Йога протипоказана особам, які мають проблеми з серцем. Вправи не викликають задишки, збільшення пульсу і підвищення тиску. Але перед першим заняттям краще проконсультуватися з фахівцем, щоб уникнути небажаних наслідків.

Якщо у вас є сколіоз, то він також коригується за допомогою йоги. Але в цьому випадку потрібно порадитися з майстром з приводу індивідуального підбору вправ. Поступово ви помітите поліпшення.

Ну і звичайно, йога - допомога повним людям. Не можна сказати, що надлишкова маса тіла зникне в найближчі кілька місяців, але через рік фігура буде в повному порядку, якщо вам вистачить сили волі постійно виконувати всі вправи.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!