Як збільшити м'язи на ногах


Як збільшити м'язи на ногах
Багатьом худорлявим жінкам не подобається зайва худоба стегон. Надати ногам обсяг допоможуть спеціальні вправи. Тренуйтеся 4 рази на тиждень, тоді помітите значні результати вже через 2 місяці.
Встаньте прямо, стопи разом. З видихом нахиліться, долоні поставте на підлогу. З наступним видихом зігніть ноги в колінах і присядьте, п'яти від підлоги не відривайте. На вдиху випрямити ноги і підніміть куприк вгору. Виконайте 20 присідань. На вдиху підніміть корпус вгору.

Ноги поставте на ширину плечей, розгорнувши внутрішню сторону стопи вперед, руки витягніть перед собою для рівноваги. З видихом зігніть коліна і починайте опускатися копчиком вниз. Як тільки ваші стегна стануть паралельні підлозі, припиніть присідати і затримайтеся на цьому рівні на 10 секунд. З вдихом повільно випрямити ноги. Повторіть вправу 5 - 10 разів.

Ляжте на підлогу, обіпріться ззаду на лікті, ноги випрямити. З видихом зігніть праве коліно і притягну його до грудей. На вдиху випрямити, але на підлогу ногу Не опускайте. При наступному видиху зігніть ліву ногу. І продовжуйте виконувати вправу, поперемінно згинаючи то праве, то ліве коліно, протягом 2 хвилин.


Опустіться спиною на підлогу, ноги підніміть вгору, носки направте на себе. На вдиху максимально розведіть ноги в сторони, з видихом дуже повільно починайте їх зводити разом. Зробіть 3 підходи по 20 разів.

Встаньте на лікті і на коліна. Праву ногу витягніть паралельно підлозі, носок направте на себе. Робіть невеликі похитування ногою протягом 1 хвилини. Потім зігніть праве коліно і повторюйте пружні руху ще 1 хвилину. Поміняйте ноги місцями і повторіть вправу.

Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах і притягну п'ятки ближче до сідниць. На вдиху підніміть таз над підлогою. Виконуйте пружні руху 30 секунд. Потім вага перенесіть на ліву ногу, а праву витягніть вгору. І продовжуйте робити «пружину» ще 20 секунд. Поміняйте ноги місцями, не опускаючи сідниці на підлогу, і виконуйте вправу. На вдиху опустіться повністю на спину, коліна притягну до грудей і розслабтеся.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!