Степ-аеробіка. Крок за кроком


Степ-аеробіка. Крок за кроком
Як спортивний напрямок степ-аеробіка з'явилася порівняно недавно - в 1989 році. Це один з найлегших і дієвих стилів в аеробіці. Степ-аеробіка не вимагає концентрації уваги на правильному засвоєнні рухів, а за рахунок посиленого навантаження допоможе спалити до 500 ккал за тренування.

Користь степ-аеробіки.

Степ буде корисний тим, хто страждає на артрит, остеопорозом і іншими захворюваннями, які викликані недоліком руху.
Використовують степ-аеробіку і в якості профілактичних занять після перенесених захворювань і травм.
Основні переваги степ-аеробіки полягають в тому, що займатися цим видом спорту можна як у спортивному клубі, так і вдома. При цьому не треба купувати дорогі і громіздкі тренажери - для ефективних занять вам буде потрібно спеціальна лава (платформа), гумові стрічки і гантелі.

Платформа.

Степ-платформу можна купити в будь-якому спортивному магазині. Вони бувають різних моделей, але головна вимога для всіх єдино: вам повинно бути комфортно на них займатися. В ідеалі платформа повинна бути від півметра до метра завдовжки, шириною не менше 35 см. Зверніть увагу: чим вище лава, тим складніше буде на ній займатися. Але й навантаження в цьому випадку теж збільшиться.

Комплекс вправ.

Починайте вправи з разминочной ходьби - вона підготує організм до основної тренуванні і розігріє м'язи ніг. Розминайтеся точно так же, як і при звичайних заняттях аеробікою. Необхідний ефект досягається за рахунок 2-3 хвилинного бігу та легкої гімнастики для суглобів.

Далі близько 5 хвилин нашагівайте на степ-платформу, чергуючи ноги: спочатку праву ногу, потім ліву. Після його виконання потягніть м'язи спини, ніг і сідниць. Це основна вправа.

Крок-кік.

Зробіть крок на степ-платформу правою ногою, а ліву ногу викиньте вперед, імітуючи удар. Поміняйте ноги. Виконуйте вправу не менше 5 хвилин.

Крок-бек.

Поставте праву ступню на платформу, а ліву ногу витягніть паралельно підлозі. Не забувайте змінити ноги. Така вправа добре зміцнює м'язи сідниць.

Ві-степ.

Наступайте почергово ногами на протилежні кінці платформи. Ваші рухи повинні зображати верхні кути англійської букви V.


Віджимання від платформи.

Встаньте перед степом на коліна, обіпріться на нього руками і виконайте 15 віджимань, повторивши серію 3-4 рази.

Степ-аеробіка впливає на організм комплексно, тому регулярно виконуючи заняття, ви зовсім скоро помітите, як ваше тіло стає гнучким і пластичним.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!