Як зробити ноги стрункішими


Як зробити ноги стрункішими
Жінки з повним статурою мріють про струнких ніжках. Значно зменшити обсяг ніг допоможуть вправи на м'язи стегон. Виконувати їх рекомендується в швидкому темпі. Висока швидкість допоможе спалити зайві жирові клітини і при цьому не викликати значного росту м'язів.
Ставши лівим боком до стіни, долоню покладіть на її поверхню. Виконуйте махи правою ногою вперед-назад 2 хвилини. Потім поверніться іншим боком до опорі і повторіть вправу.

Близько стіни і виконуйте наступну вправу. Встаньте лицем до поверхні, долонями обіпріться на неї. Вагу тіла перенесіть на ліву ногу, правою робіть махи з боку в бік 2 хвилини. Повторіть вправу лівою ногою.

Встаньте прямо, ноги розведіть на ширину плечей, долоні опустіть на стегна. З видихом зігніть праве коліно і зробіть випад на ногу. На вдиху випросталась. З видихом перенесіть вагу на ліву ногу зігніть коліно. Намагайтеся виконувати вправу в швидкому темпі.

Встаньте на коліна і на передпліччя. На вдиху зігнуту в коліні праву ногу відведіть убік. З видихом поверніть її назад. Зробіть 30 махов, потім повторіть вправу лівою ногою.

Не міняйте вихідне положення. Відведіть, зігнуту в коліні праву ногу назад. На вдиху підніміть ногу вгору, з видихом притягніть коліно до грудей, а підборіддя направте до основи шиї. Повторіть вправу 30 разів кожною ногою.


Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла, прямі ноги підніміть вгору. На вдиху розведіть ноги, потім з видихом швидко схрестіть їх між собою. Виконуйте рух «ножиці» не менше 100 разів. Трохи дайте ногам відпочити і переходьте до вправи «велосипед». Випрямляйте одну ногу, в цей же час згинайте в коліні іншу, імітуючи крутіння педалей. Виконуйте вправу 3-4 хвилини.

Ляжте на правий бік, спираючись на лікоть. Робіть лівою ногою швидкі махи вгору-вниз протягом 3 хвилин. Переверніться на інший бік і повторіть вправу правою ногою.

Відмінний жиросжигающие ефект роблять стрибки на місці, біг, плавання, їзда на велосипеді, ходьба по сходах. Якщо у вас є можливість додати в свої тренування цю додаткову навантаження, то шлях до струнким ніжкам буде ще коротше.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!