Як зменшити об'єм стегон


Як зменшити об'єм стегон
Широкі стегна - одна з основних проблем повних жінок. Прибрати зайвий жир в цій сфері допоможуть регулярні тренування, що включають вправи на м'язи стегон. Займайтеся 4 рази в тиждень і незабаром помітите хороший результат.
Почніть тренування з невеликою пробіжки. Для цього вам не обов'язково виходити на вулицю або використовувати бігову доріжку. Виконуйте біг на місці, високо піднімаючи коліна вгору, 2 хвилини. Потім поміняйте положення ніг: трохи нахиліть корпус вперед, і направляйте при бігу п'яти до сідниць. Через 2 хвилини починайте сповільнювати інтенсивність бігу до повної зупинки.

Встаньте прямо, руки складіть на грудях або розмістіть на поясі. На вдиху стрибком розгорніть нижню частину тіла вправо. З видихом знову стрибком раскрутитесь, і встаньте у вихідну позицію. На вдиху зробіть стрибок в ліву сторону. Виконайте не менше 20 поворотів у кожну сторону. Трохи відпочиньте і поліпшіть вправа: робіть швидкі повороти через стрибки вправо і вліво протягом 3 хвилин.

Поставте ступні разом, руки опустіть вздовж тіла. З видихом зробіть випад вперед правою ногою, долоні покладіть на стегно. На вдиху відштовхніться правою ступнею від підлоги, і прийміть пряме положення. З видихом повторіть випад лівою ногою. Зробіть вправу 25 разів кожною ногою.

Руки поставте на пояс, вагу тіла перенесіть на ліву ногу, праву відірвіть від підлоги. На вдиху виконайте мах ногою вправо, а потім вліво. Зробіть 25 повторів. Потім встаньте на праву ногу і виконайте вправу лівою.


Ляжте на спину, праву ногу зігніть в коліні, ліву повністю випрямити. З видихом підніміть ліву ногу вгору, на вдиху опустіть, але не укладайте на поверхню. Зробіть 50 махов. Поміняйте ноги місцями, і повторіть вправу правою ногою.

Підніміть прямі ноги вгору, руки покладіть вільно на підлогу. На вдиху ноги розведіть, з видихом з'єднайте. Виконуйте вправу в дуже швидкому темпі 5 хвилин.

Зіпріться на передпліччя, ноги підніміть над підлогою під кутом 45 градусів. Виконуйте рух «велосипед». Вправа, так само, як і попереднє, необхідно робити швидко не менше 5 хвилин.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!