Як навчитися вставати на руки


Як навчитися вставати на руки
Не можна сказати, що вміння стояти на руках є необхідною у повсякденному житті, але і зовсім марним назвати його складно. Вправа досить складно фізично, а тому дозволяє привести м'язи в тонус і розвинути почуття балансу, не кажучи про те, що тривала і рівна стійка виглядає досить ефектно.
Розвивайте тіло. Самі звичайні віджимання і підтягування є відмінною підготовкою до того, щоб стояти на руках. Слід продовжувати працювати над м'язами до тих пір, поки, стоячи на руках, ви не перестанете відчувати дискомфорт: у цей момент вам потрібно турбуватися виключно про збереження балансу, а не про навантаження, що припадає на плечі і спину.

Починайте стояти зі страховкою. Для цього просто підійдіть до рівної стіни і встаньте на руки так, щоб опинитися до нього спиною - це дозволить вам не впасти. Намагайтеся використовувати поверхню тільки в якості страховки і періодично відштовхуйтеся від неї. Відмінним додатковим вправою на цьому етапі стануть вертикальні віджимання: покладіть між рук подушку і віджимайтеся, торкаючись її головою - це розвине ваш корпус.


Привчайтеся до правильного положення. Долоні слід направляти прямо перед собою, паралельно один одному - тіло повинне бути трохи вигнуте в спині (чим менше тим краще)- контроль балансу здійснюється виключно за рахунок кистей і долонь: розслабляючи або напружуючи пальці ви зможете регулювати положення всього тіла відразу.

Поступово збільшуйте відстань між вами і стіною. Намагайтеся брати такий «запас», щоб у вас був простір для маневру, і, у разі втрати рівноваги, ви могли зробити балансувальний крок в сторону.

Вчіться вставати на руки не з маха. Більшість людей цілком резонно встають на руки рахунок маха однією ногою, проте покладатися тільки на цей навик не варто. Привчіть себе вставати з положення «навприсядки». Для цього сядьте і поставте руки зовсім трохи попереду ступень. Переносите навантаження на руки так, щоб спина піднімалася догори. Коли ви відчуєте, що взяли майже вертикальне положення - плавно випряміть ноги. Зверніть увагу, що ця вправа вимагає дуже серйозного фізичного розвитку, і з першого разу виконати його, швидше за все, не вийде.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!