Заняття йогою для гарної фігури


Заняття йогою для гарної фігури
Йога дає можливість знайти красиве тіло і спокій духу одночасно. Йога - це духовна практика, яка допомагає знайти себе в цьому світі, реалізувати свої бажання і мрії, назавжди забути про проблеми депресії. Найунікальніше, що цими вправами можна займатися в будь-якому віці і при будь-якому рівні фізичної підготовки.

Перш ніж зайнятися йогою необхідно знайти грамотного інструктора. На сьогоднішній день йога вважається модним заняттям, тому її викладають практично в будь-якому фітнес-центрі. При цьому якість занять, найчастіше, залишає бажати кращого. Неправильними тренуваннями ви тільки нашкодите своєму організму.
Інструктор з йоги повинен пройти спеціальне навчання, періодично відвідувати курси підвищення кваліфікації. Йога - це не тільки фізична активність, це, перш за все, духовна практика, яка дозволяє людині жити в гармонії з собою. Якщо цього не враховувати і просто виконувати вправи, то користі від таких занять не буде.

Заняття йогою грунтуються на виконанні асан - спеціальних динамічних і статичних вправ, які впливають на кожну м'яз, залозу, орган людського тіла. Поряд з асанами важливо освоїти пранаями або управління диханням. Повільне глибоке дихання сприяє насиченню крові киснем, воно зміцнює дихальну і нервову системи, допомагаючи знайти спокій і впевненість.

У будь-якому віці йога допомагає зробити тіло красивим і гнучким, а розум спокійним і умиротвореним. Люди, що захоплюються йогою по-іншому дивляться на світ, простіше сприймають проблеми і легше справляються зі стресами.

Існують різні види йоги. Приміром, хатха-йога є родоначальників практично всіх видів сучасної йоги. Вона виникла в 6 столітті нашої ери. Заняття цим видом йоги допомагають досягти душевного спокою і балансу тіла і духу з навколишнім світом.

Аштанга-йога - це динамічний вид йоги, заснований на виконанні вправ у швидкому темпі. Така йога відмінно підійде тим, хто має хорошу фізичну підготовку і любить динамічні тренування. Вона особливо хороша для підлітків з їх буйної кипучою енергією.

Силова йога також заснована на енергійному зміні поз з танцювальним ритмом. Вона відмінно підійде тим, хто хоче збільшити гнучкість і вирівняти м'язовий дисбаланс.

Вінійога - йога, в якій вправи виконуються строго виходячи зі стану і потреби учня. Вона показана тим, хто переніс фізичну травму або хоче позбутися від її наслідків.


Кундаліні йога закликає розкрити в людині енергію Кундаліні (енергію сплячою змії). За переказами ця змія знаходиться внизу хребта. Мета вправ зробити так, щоб вона розгорнулася уздовж осі хребців, зміцнюючи їх і насичуючи організм енергією, що володіє лікувальним властивістю.

Існує йога для вагітних, що недавно народили, йога для людей з обмеженими можливостями, парна йога, а також цілі практики, які мають на увазі виїзд на природу або сакральні місця.

Йога дуже обширна, кожна людина може знайти в ній щось для себе. Вона дозволяє людині пізнати себе, зміцнити дух і розум, допомогти тілу стати здоровим і красивим!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!