Як збільшити стегна в ширину


Як збільшити стегна в ширину
Багато жінок, що мають худорляву статуру, бажають бачити свої стегна більш округлими. Щоб зробити їх ширше, необхідно накачати сідничні і стегнові м'язи. Нижче наведено комплекс вправ, який допоможе збільшити обсяг стегон.
Встаньте прямо, стопи розташуйте поруч, руки на поясі. З видихом повільно починайте присідати, при цьому відводите куприк тому. Коли стегна стануть паралельні підлозі, зафіксуйте положення, і утримуйте його 10 - 20 секунд. На вдиху також починайте повільно випрямляти ноги. Трохи відпочивши, повторіть вправу ще 4 - 6 разів.

Ляжте на спину, руки покладіть за голову, пальці ніг потягніть на себе. З видихом зігніть праву ногу в коліні і притягніть її до грудей. На вдиху випрямити ногу, утримуючи її над підлогою. При видиху підніміть ногу вгору перпендикулярно підлозі. На вдиху опустіть ногу на підлогу. Виконайте не менше 20 повторень. Потім виконайте вправу лівою ногою.

Ляжте на правий бік, руки розташуйте так, як вам зручно, щоб утримувати рівновагу. З видихом підніміть ліву ногу вгору, носок направте на себе. Робіть махи ногою вгору-вниз, не опускаючи її повністю на підлогу. Зробіть 40 - 50 підйомів, потім повторіть вправу іншою ногою.

Ляжте на спину, руки заведіть за голову, ноги підніміть вгору, шкарпетки направте на себе. На вдиху повільно розведіть ноги в сторони, з видихом при такому ж темпі зведіть їх разом. Виконуйте рух протягом 4 хвилин.


Облокотитесь на лікті за спиною, ноги зігніть в колінах і притягніть до грудей. На вдиху витягніть ноги над підлогою, з видихом зігніть знову коліна і направте їх до себе. Зробіть вправу 20 разів.

Не міняючи вихідного положення, виконуйте наступну вправу. Витягніть над підлогою праву ногу, ліву при цьому тримаючи біля грудей. Потім одночасно починайте згинати праву ногу в коліні, а ліву випрямляти. Тобто по черзі міняйте положення ніг, випрямляючи то праву, то ліву ногу. Вправу виконуйте протягом 2 - 4 хвилин.

Ляжте на живіт, руки покладіть під лоб. З видихом підніміть над підлогою праву ногу, трохи потримайте її в такому положенні. На вдиху опустіть ногу на підлогу. З наступного видихом підніміть вгору ліву ногу. Виконайте по 30 підйомів кожною ногою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!