Як схуднути за допомогою йоги


Як схуднути за допомогою йоги
Хто не бачив індійських йогів і не знає, що вони - щасливі володарі стрункою підтягнутою фігури? Хто не мріяв схуднути без виснажливих дієт і без не менш виснажливих хвилин на біговій доріжці? Зверніть увагу на йогу. Можливо, це саме те, що вам потрібно.

Спочатку треба зрозуміти, що йога - це не спорт і вже тим більше не дієта. Йога - це філософія життя. Не можна займатися йогою пару раз в тиждень. Йога - це заняття на все життя. Вона не поєднується з шкідливими звичками, силовими тренуваннями і послабленнями, типу «сьогодні вип'ю вина, адже свято ж». Всім відомо, що прихильники йоги володіють хорошою фігурою і неймовірною пластичністю. Це і приваблює по всьому світу все більше і більше прихильників йоги.

Існує кілька різновидів йоги, найпопулярнішою є, мабуть, хатха-йога. Для занять хатха-йогою вам доведеться, насамперед, освоїти кілька дихальних вправ. Дихання відіграє вкрай важливу роль для правильного виконання асан хатха-йоги. Не поспішайте і не впадайте у відчай, якщо у вас не все виходить відразу. Організму потрібен час, щоб звикнути дихати повільно. Вчіться розслаблятися за допомогою дихання.


Попередня розминка також важлива. Не можна відразу, не виконавши вправ на розтяжку, виконувати сасны скручування, перевернуті асани: є ймовірність отримати травму. Взагалі, йогою краще займатися тільки під керівництвом досвідченого інструктора, і тільки коли ви освоїтеся, можна перейти до самостійних вправ.

Чому ж заняття йогою ведуть до схуднення? Справа в чарівному поєднанні розтяжки, дихання і вміння затримувати тіло в складному становищі позитивне час. Хто не пам'ятає вправа «човник», яким терзали нас фізкультурники в школі? У йозі є схожа асана. Затримавшись на ній деякий час, при правильному диханні, відбувається вплив на м'язи черевної порожнини і преса. Якщо виконувати цю позу (а також ряд інших, не менш ефективних) кожен день, то з часом вага піде, шкіра підтягнеться.

Важливе значення має правильне харчування. Йога не сприймає важкої їжі, алкоголю, а її головна заповідь - помірність. Якщо ви звикли харчуватися 5 разів на день, то доведеться серйозно себе обмежити, щоб зарахувати до йогів. Але, повірте, воно того варто.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!