Що таке степ-аеробіка: заняття та вправи


Що таке степ-аеробіка: заняття та вправи
На сьогоднішній день існує безліч методик по спалюванню калорій, тренуванні м'язів і набуття здорового духу в здоровому тілі. Кожен з нас вибирає ту, що найбільш підходить до особливостей саме його організму. Однією з найбільш популярних методик стала степ-аеробіка або просто степ.

Цей новий вид фітнесу розробили наприкінці двадцятого століття, і він швидко став знаходити прихильників. Ґрунтується степ-аеробіка на ходьбі, але завдяки особливій техніці руху, ви отримаєте велике навантаження, ніж при звичайній прогулянці, і зможете спалити до 450 ккал на годину. Медики стверджують, що заняття степом є хорошою профілактикою артриту, остеопорозу і допомагають швидко відновлюватися після травм.

Звичайне заняття триває близько 50 хвилин. Почати можна з 20 хвилин, а потім поступово збільшувати тривалість тренувань. Ідеальна частота занять - три рази в тиждень. Для тренування вам знадобляться степ-платформа з регульованою висотою, прилад для вимірювання пульсу (він не повинен бути більше 140 ударів в хвилину), спортивний одяг, не сковує рухи, і бажання бути красивою, стрункою та здоровою.

За 30 хвилин до початку занять випийте склянку води, щоб уникнути зневоднення організму. Не варто приступати до тренувань негайно. Пам'ятайте: степ бай степ, що в перекладі означає «крок за кроком». На першому етапі необхідно розігріти м'язи простий ходьбою. Спочатку походіть на місці, високо піднімаючи коліна, потім зробіть кілька приставних кроків на підлозі, піднімаючи руки під час кроку вперед і опускаючи їх крок назад. Ваші рухи не повинні бути різкими і одноманітними.


Вправ для степ-аеробіки багато, але почати можна з універсальних. Зробіть крок на платформу спочатку правою ногою, а потім лівою. Потім опустіть на підлогу праву ногу, через неї ліву. Повторіть вправу з лівої ноги. Далі підніміть на платформу праву ногу, призначте до неї ліву. Тому зробіть крок лівою, а потім правою ногою.

Виберіть ритмічну мелодію в якості музичного супроводу і тренування здадуться вам цікавими. Темп музики не повинен бути занадто швидким, щоб не напружуватися під час занять. Завдяки гармонійним руху розподіленого навантаження, ви отримаєте струнке тіло, не перекачуючи м'язи.

Будьте стрункими!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!