Розпродаж, як квест


Розпродаж, як квест
Двічі на рік у економних модниць з'являється можливість поповнити свій гардероб за рахунок розпродажів. Однак принадні сезонні знижки, які пропонують магазини, далеко не завжди вигідні і виправдані для покупців. Однак реально заощадити і придбати по-справжньому необхідні речі на розпродажах все-таки можна.

Як у будь-якого квеста, у захоплюючого дійства під назвою «розпродаж» існують свої правила гри. До початку розпродажів обійдіть магазини, в яких плануєте купити речі зі знижками, і зверніть увагу на ціни. Так ви убезпечите себе від стандартної виверти багатьох продавців, коли на цінниках пишуть завищені суми і перекреслюють їх. А насправді «нова» ціна залишається тією ж, що була до так званої розпродажі.

Вирушаючи за зниженими в ціні покупками, складіть список необхідних придбань. Отже, якщо ви прийшли за сукнею, не відволікайтеся в сторону джинсів або блузок. В іншому випадку ви ризикуєте накупити безліч непотрібних речей.

Іноді різниця між старою і новою ціною речі настільки приваблива, що ноги самі несуть вас в сторону каси. Не поспішайте. Подумайте, чи так уже потрібна вам ця кислотно-жовта блузка всього за 500 рублів.

У розпродажного квесту є і свої особливості. Майте на увазі, що під час сезонного розпродажу ціни знижуються поступово. Протягом одного-двох тижнів встановлюються мінімальні знижки - 10-20%, потім - 30%. І тільки до кінця розпродажу у вас з'являється можливість заощадити 50-70% від первісної вартості речі. На жаль, більшість товарів до цього моменту вже розпродані, і покупцям пропонується дуже убогий асортимент.

Що стосується вибору речей, пропонованих на розпродажах, то тут важливо проявити розсудливість. Купуйте ті предмети одягу, які ви придбали б і за відсутності розпродажів. Це можуть бути речі класичного крою або кольору, фасони і відтінки, які підходять саме вам. Є одяг, яка завжди залишається модною та актуальною. Наприклад, на наступне літо можна сміливо придбати білі брюки: білий колір - фаворит кожного літнього сезону. Також дуже практична, зручна і красива одяг з льону. Хорошим вкладенням грошей на розпродажі стане покупка взуття чи сумки з натуральної шкіри.


Тепер поговоримо про те, чого на розпродажах слід уникати. Не купуйте ультрамодних речей, які були актуальні в сезоні, що минає: наступного року їм на зміну прийде щось нове. Різні модні елементи, на зразок сандалій на величезній платформі або сильно розкльошують джинсів, після часу також будуть виглядати безглуздо.

І, нарешті, в процесі «гри» ви можете зіткнутися з непередбаченими труднощами. Що робити, якщо ви вирішили повернути покупку з розпродажу? Під час розпродажів в магазинах можна побачити оголошення: «Знижений у ціні товар обміну та поверненню не підлягає». Але це незаконно, оскільки магазин несе відповідальність за будь-який товар належної якості. Згідно зі статтею 25 Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право обміняти товар на аналогічний, якщо він не підійшов вам за розміром, фасоном, забарвленням або комплектації. Це можна зробити протягом 14 днів, причому річ не повинна бути у вжитку, а чек і бирки збережені.

У деяких магазинах практикуються знижки на речі з дефектами (плями, нерівні шви, неякісний малюнок). У такому випадку річ повинна мати спеціальне маркування (на ціннику, ярлику або товарному чеку) із зазначенням причини уцінки. Купуючи такий товар, ви не зможете обміняти його або повернути, оскільки покупець був заздалегідь попереджений про недоліки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!