Як повернути браковану взуття


Як повернути браковану взуття
Навіть в перевіреному, сама дбає про свою репутацію взуттєвому магазині є шанс придбати бракований товар. Для цього випадку російські закони передбачають можливість повернути річ неналежної якості. Як же це зробити?
Для початку уточніть, чи маєте ви право повернути стала неприйнятною для шкарпетки взуття в магазин. Для цього вам потрібно знати, що у черевик і туфель, так само, як і у багатьох інших видів товару, є свої гарантійні терміни експлуатації. Вони зазначені в документах, які видаються вам при покупці разом з коробкою. І ви маєте право передати взуття невідповідної якості в магазин тільки до закінчення гарантії.

При цьому потрібно враховувати момент сезонності. Наприклад, гарантійний термін експлуатації зимових чобіт починається в перший день зими після покупки. Тобто, якщо ви придбали їх в липні, гарантія стосуватиметься тільки сезону, для якого призначена взуття. Також через різницю в кліматичних умовах офіційно зима наступає в регіонах Росії в різний час. Вона може починатися з першого грудня (відповідно до календаря), з першого листопада або навіть раніше, наприклад, для арктичних широт.

Якщо ви маєте право повернути взуття, рушайте в магазин, де ви її купили. Візьміть з собою чек і упаковку, якщо вона збереглася. Це буде підтвердженням вашої покупки в конкретній торговій точці.


Зверніться до продавця і скажіть, що ви хочете повернути взуття неналежної якості. За законом ви можете вибрати форму компенсації - чи аналогічну модель без дефектів, або вартість покупки. При цьому магазин не може нав'язувати вам свій варіант. Якщо складнощів не виникло, оформите на касі повернення товару і отримаєте свою компенсацію.

У тому випадку, коли продавець не визнає вашу правоту, зверніться до дирекції магазину. Ймовірно, що керівництво швидше піде вам назустріч, ніж лінійний персонал.

При відмові виконувати ваші вимоги з боку керівництва зверніться в Роспотребнадзор або місцеве Товариство по захисту прав споживачів. Там ви зможете оформити скаргу, а в разі відсутності реакції продавців - і подати на них до суду. Але при цьому врахуйте, що вам доведеться самостійно оплачувати експертизу товару на відповідність нормам якості. Правда, витрати можуть бути вам компенсовані у разі задоволення запиту.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!