Новорічні розпродажі та правила шопінгу


Новорічні розпродажі та правила шопінгу
Шопінг являє собою своєрідний похід по магазинах і торговим центрам. Нерідко він відбувається не тільки з метою придбати будь-які товари, але і з метою заощадити на покупках. Попереду новорічні розпродажі, на які напевно відправиться кожен другий громадянин.
Шопінг та новорічні розпродажі - це заходи, які нерозлучні в осінньо-зимовий період. І щоб не збанкрутувати при походах по магазинах, важливо знати кілька простих правил.

Відправляючись по магазинах, слід чітко вирішити для себе, скільки ви готові витратити і на які речі. Чи будуть це нові туфлі і костюм до свята або подарунки друзям і колегам? Заздалегідь важливо виділити гроші, а всі кредитні картки, відкладені на інші цілі кошти, залишити вдома. Це допоможе не розоритися і проігнорувати покупку непотрібних речей.

За складеним списком необхідно вирішити, а яким магазинам або відділам в торгових центрах віддати перевагу. Приміром, якщо ви потребуєте одязі, варто забути про косметичних відділах або парфумерії.


Неодмінно візьміть список запланованих покупок з собою і неухильно дотримуйтесь його. Не потрібно купувати тридцяту, нехай навіть дуже дешеву, футболку, коли ви планували купити спідницю. І, звичайно, не варто купувати товари - «замінники». Наприклад, ви бажали купити набір новорічної посуду, а зупинили свій вибір на новій біжутерії для свята. А ось дійсно взаємозамінними товарами можна і «пограти». Заплановане кольє можна замінити недорогий підвіскою, новорічну гірлянду - величезною кількістю іграшок, а хорошу спідницю - симпатичним платтям.

Існує ще одне невелике правило, про який варто задуматися, здійснюючи шопінг в період новорічних розпродажів. Продавці ясно розуміють, що в передсвяткові дні люди готові витратитися. І часом виставляють за низькими цінами не нові речі, а, приміром, одяг минулих сезонів. Так вони позбудуться старого товару, а ви, попавшись в пастку, залишитеся з неактуальним гардеробом.

Якщо ви проживаєте в величезному місті, де часто проводяться розпродажі, не потрібно заходити в кожен магазин. Тривалі огляди прилавків, примірки і просто піші прогулянки від одного магазину до іншого приведуть до того, що ви швидко втомитеся. Можливо, у вас навіть не вистачить часу пройтися по всіх запланованим відділам, і ви так і не купите те, в чому гостро потребували. Пам'ятайте, шопінг - це не тільки покупка потрібних і вподобаних речей, це ще й засіб розвіятися і підняти собі настрій.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!