Шопінг в Болгарії


Шопінг в Болгарії
Виїзд за кордон - не просто відпочинок і розвага. Головна мета подорожі - це відвідування різних пам'яток. Але не варто забувати і про шопінг. Наприклад, в Болгарії можна знайти чимало торгових центрів з вельми гідним асортиментом.

Розташовані в Софії, столичні магазини пропонують туристам придбати якісні речі власного виробництва. Є кілька особливостей шопінгу в Болгарії: в місцевих магазинах не прийнято торгуватися, як це робиться в східних країнах і розплачуватися треба тільки болгарської валютою - «лев».

У центрі Софії на Бульварі Вітоша розташована велика кількість різних магазинів, великий вибір магазинів запропонує також Палац культури НДК.

Найголовніший і продаваний предмет в цій країні - це одяг з вишивкою, яка стане незамінною річчю в будь-якому гардеробі. Також дуже хороша болгарська лляна тканина. Болгарія відома такими товарами як: духи Долини Троянд, вироби з срібла, міді, шкіри, нижню білизну, ракія (болгарська горілка), суджук - сирокопчена ковбаса з телятини. Всі ці незвичайні речі посприяє вам скласти позитивне враження про Болгарії. Більше того, ціни в Болгарії нижчі, ніж у нашій країні.

У місті Варна, який називають морською столицею країни, велика кількість галерей магазинів. На вулиці Князь Борис і біля площі Незалежності можна обстежити магазини цілий день і знаходити масу всього цікавого.

Поруч з вулицею «Дрин» знаходиться базар, відмітною особливістю якого є «гнучка система знижок», що залежить від здатності покупця вчасно усвідомити, що ж намагається всучити йому місцевий продавець. На базарі приймають і долари, і євро, на відміну від магазинів.


Болгарський базар також володіє однією цікавою рисою - далеко не весь товар викладається на прилавок. Тому краще поцікавитися у продавця про необхідної речі.

Інше вдале містечко, де можна вигідно здійснити покупки - це Бургас. На вулиці «Олександрівка» вас запросять не тільки в кафе і інші розважальні установи, але і в магазини з сувенірами, книгами, нижньою білизною і т.д.

У Болгарії є безліч грецьких магазинів і крамничок, які торгують виробами з хутра. Однак дублянки болгарського виробництва вигідно купувати в Пловдиві.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!