Як підібрати обруч


Як підібрати обруч
На які тільки позбавлення ні йдуть жінки заради красивої фігури. Неймовірні заняття фітнесом коштують дорого, забирають багато часу, а дієти часто псують настрій, виснажують організм. Тільки заняття з обручем допоможуть швидко, дешево, з гарним настроєм розлучитися із зайвими кілограмами.
Обруч (хулахуп) вважається гарним тренажером для моделювання талії. На його користь говорять наступні переваги:

1. Крутити хулахуп можна вдома. Для цього достатньо 15 хвилин вранці і ввечері. Під час вправи зручно слухати музику, розмовляти по телефону, а при хорошій підготовці навіть читати книгу. Якщо ж додати до обертання обруча кілька інших вправ, організм дуже швидко розлучиться з жировими відкладеннями.

2. Купують такий тренажер один раз, а служити він може довгі роки.

Види обручів

Обручі можуть бути звичайними і доладними (останні відрізняються тільки тим, що вони більш зручні для зберігання і транспортування). Хулахупи виготовляють металевими або пластиковими (обручі з металу трохи важче пластмасових, але в іншому повністю ідентичні). По наповненню пристрої можуть бути порожнистими або наповненими кульками, піском або дробом (іноді пристрої збільшують самостійно: для цього можна розрізати трубку, заповнити її потрібною кількістю піску, а потім зміцнити скотчем). По структурі ці пристосування для талії можуть бути гладкими або мати масажні кульки на внутрішній поверхні або магнітні пластини.


Останнім часом з'явилися обручі-масажери, оснащені електронікою для контролю часу, кількості витрачених калорій і пульсу.

На що звернути увагу

Початківцям краще зупинити вибір на легкому і гладкому хулахупе вагою до півкілограма. Обручі важкі забезпечують більшу навантаження на талію, м'язи спини, сідниці (займатися з ними важче, але ефект настає швидше). Вироби з кульковою поверхнею забезпечують найвищий масажний ефект, але можуть залишати синці на тілі. Їх можна уникнути, якщо тренуватися в щільній облягаючому одязі. Такі пристосування не тільки роблять талію тоншою, а сідниці подтянутее, але і масажують внутрішні органи. Після занять з ними нормалізується робота кишечника, поліпшується кровообіг. Магнітні пластини обруча сприяють зняттю стресу, заспокоюють нервову систему (регулярні тренування з них підвищують імунітет, допомагають боротися з метео залежністю).


Увага, тільки СЬОГОДНІ!