Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися


Маленька жіноча сумочка. 10 речей, які зобов'язані в неї поміститися
Маленька жіноча сумочка це, звичайно, не «чорна діра», але деколи чоловіки, спостерігаючи за тим як їх дівчина дістає все вміст, в пошуках потрібної речі, відчувають, що вони зіткнулися з чимось дуже схожим. Кожна жінка - трошки Мері Поппінс і при необхідності вмістить в сумочці не тільки шовкову ночнушку, але і плед і мікстури. А якщо серйозно, то що робити коли сумочка витончена і мала і вам абсолютно ясно, що помістяться в неї тільки найнеобхідніші речі? Що вибрати?

Гаманець

Здавалося б, це абсолютно очевидний пункт, але як часто ви забуваєте саме те, без чого не обійтися? Це не повинно бути об'ємне портмоне, куди містяться всі наявні у вас візитні і «знижкові» картки, фотографії близьких, а також колекція монет. Ні, вам потрібен витончений кошелечек, де буде лежати кредитна карта і пара купюр.

Мобільний телефон

Ви швидше забудете гаманець? Що ж, оскільки про нього мова вже йшла, саме час нагадати про мобільнику. За кілька годин до виходу, обов'язково перевірите наскільки вистачить у вас зарядки і, в разі необхідності, зарядити телефон.

Паперові носові хустки

Туалети, в яких закінчився папір, пляма на взутті, несподівана алергія з кашлем і нежиттю - у всіх цих ситуаціях не обійтися без хустинок, які не займуть багато місця, але можуть вирішити серйозні проблеми.

Вологі серветки

Вони допоможуть вам в тих ситуаціях, з якими не впораються сухі паперові хусточки. Наприклад, забруднені руки.

Таблетки

Як і у випадку з гаманцем, вам не потрібна велика косметичка, доверху набита ліками. Купіть витончену Таблетніци і розкладіть по її відділенням найнеобхідніші - від діареї, від головного болю, від можливих загострень ваших хронічних захворювань.

Вазелін

Коробочка з вазеліном замінить вам відразу кілька предметів. Вазеліном можна змастити обвітрені губи і руки, а також за допомогою нього можна зняти, наприклад, кільце, яке несподівано стало тиснути на набрякають до вечора палець.

Лейкопластир

Навіть сама зручне взуття несподівано може натерти ніжку. Щоб не закушувати губи від болю і не ходити як пінгвін, покладіть в сумочку пару лейкопластирів.

Жувальна гумка або освіжувач порожнини рота

Свіже дихання значить набагато більше, ніж ідеальний макіяж. Ви можете бути прекрасною і впевненою в собі, змив всю косметику, але чи будете ви настільки ж расслабленни, якщо вам здаватиметься, що у вас з рота пахне?

Гребінець


Це навіть не обговорюється. Зі скуйовдженим волоссям добре виглядають тільки героїні романтичних фільмів, але їх перед кожним кадром старанно вкладають, щоб створити цей милий безлад.

Англійська шпилька

Абсолютно незамінна річ. Відірвався Чи ремінець у сумочки або поділ у спідниці - англійська шпилька впорається з цим. Ваш молодий чоловік відірвав від вас погляд, задивившись на якусь фифу? Ну, може шпилька тут і не допоможе, але увага до вас приверне точно.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!