Як вибрати шкіряні рукавички


Як вибрати шкіряні рукавички
Шанувальниці стильних і зручних шкіряних рукавичок мають у своєму гардеробі три пари - без підкладки, з шовковим вкладишем для ранньої осені та весни, з трикотажною підкладкою на більш холодну пору року і з хутром всередині для морозів. Найбільш зігріваючі рукавички робляться з замші, найменш теплі - з овечої шкіри.
Не купуйте рукавички зі шматочків. Вони не будуть щільно облягати руку і можуть незабаром втратити первинний вигляд (велика кількість швів вказує на те, що рукавичка розкроєна без урахування напрямку тягучості шкіри, а значить, незабаром стане безформною).

Натуральна шкіра - злегка ворсиста на зрізі. Однак рукавички можуть бути виконані з комбінації шкіри та шкірозамінника.

Рукавички треба приміряти. Вони повинні бути вам впору. У занадто вузьких або широких рукавичках руки будуть мерзнути. Рука повинна вільно розташовуватися в рукавичці, а між підкладкою і долонею повинно залишатися невеликий простір. Не забувайте, що рукавички розтягуються тільки в ширину. Короткі рукавички подовжити не вдасться.

Правильно скроєна рукавичка тягнеться в поперечному напрямку до 16% ширини. Причому, при знятті колишня форма повертається. Рукавичка правильно підібраного розміру надівається на руку без зусиль, щільно облягає кисть і не сковує рухів. Пальці рукавичок повинні «сісти» на руку до кінця. Пальці на рукавичках не розтягуються в довжину, а, навпаки, підсаджуються в процесі носіння.

Розмірний ряд рукавичок, який використовується в Європі і в Росії, відповідає міжнародним стандартам, відповідно до яких розмір рукавички дорівнює обхвату долоні в найбільш широкій її частині. Виміряйте долоню «по кісточках».

Однак рукавички з Італії, Румунії чи Угорщині позначаються по-іншому - в дюймах (1 дюйм = 2,54 см). Крім того, слід пам'ятати, що існують незначні відмінності в розмірах рукавичок - це залежить від типу шкіри і виробництва. Допустимі відхилення - плюс-мінус половина розміру.


Зверніть увагу на шов між великим і вказівним пальцями. Саме ця частина рукавички піддається найбільшому напрузі під час шкарпетки. Шов не повинен мати дрібних тріщин. Втім, варто уважно оглянути всі шви. Рядки повинні бути рівними, без пропусків. Строчка повинна бути і на підкладці (приклеєна підкладка швидко відвалиться).

Шкіра повинна бути пофарбована на всю товщину шару. Допускаються невеликі відтінки, що пов'язано з особливостями матеріалу, але в цілому всі деталі рукавичок повинні бути одного кольору. Візьміть паперову серветку, злегка змочіть її і потріть рукавичку. Якщо вже зараз залишаються сліди фарби, то що ж буде потім з вашими руками?

Якщо рукавички утеплені хутром, посмикайте його. Він не повинен сильно линяти.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!