Як вибрати джинси


Як вибрати джинси
Відповідь на питання про те, який одяг є найпопулярнішою, давно не залишає місця для сумнівів. Звичайно, це самий універсальний предмет будь-якого гардероба - джинси. Однак інше питання - які саме джинси - викликає більше ускладнень. Насправді він теж досить просто дозволяється: це повинні бути джинси по фігурі.

На жаль, неможливо раз і назавжди знайти свою ідеальну пару джинсів. Кожен раз, зважившись на вибір нової пари, будьте готові до того, щоб переміряти половину магазина. На пошук саме вашої моделі, вам доведеться витратити час, проте одне можна сказати точно - ви ніколи не скажете, що воно витрачено даремно.

Полегшити пошуки допоможуть кілька простих порад, як вибрати джинси по фігурі. Для пошуку краще відправитися не на ринок, а в хороший магазин. Краще витратити гроші на придбання однієї, але якісної пари, яка прослужить вам довгі роки і не змінить форми, ніж кожні півроку викидати чергову дешеву обновку, деформировавшуюся до невпізнання.

Основне правило - вибирати джинси, які здаються вам дещо тісними. Орієнтуйтеся на те, як вони застібаються - цей процес повинен викликати певні труднощі. Тканина, з якої виконані ці штани, легко розтягується і приймає форму вашого тіла. Це відбувається кожного разу після прання, тому зазвичай радять приміряти джинси свого розміру і на розмір менше. Щоб зорієнтуватися в американських заходи, відніміть від свого розміру в російській системі цифру 16 - це і буде розмір ваших джинсів.


Звертайте увагу на строчки, шви, окантовку і міцність кріплення аксесуарів з гудзиків і кнопок. Вони повинні бути міцними, виконані рівномірними стібками (у разі швів). На заклепках зазвичай знаходиться логотип чи назву фірми, - якість гравіювання може багато чого сказати і про якість обраної пари. Зверніть увагу на те, що популярні марки не поміщають свої назви на помітних місцях.

Перевірте якість фарби - для цього достатньо вдатися до допомоги простий вологою сірники. Проведіть нею по тканині подивіться, залишилася фарба на дереві.

Шукайте пару, яка підходить саме для вашого типу фігури. Процес підбору можна скоротити, якщо запам'ятати, що вільні джинси, що розширюються донизу, краще вибирати великим дівчина або тим, хто бажає візуально витягуватися в довжину. Цій же меті слугують і короткі джинси, вузькі і обтягуючі. Жінкам з розкішними формами і широкими стегнами краще відмовитися від нагромадження аксесуарів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!