Рольові ігри в ліжку


Рольові ігри в ліжку
Іноді в постійних і стабільних відносинах партнери починають відчувати, що щось не так. Начебто все чудово - ви близькі, як ніколи, ви розумієте один одного не те що з першого слова, з першого погляду, ви вивчили напам'ять звички, запахи тіла один одного, ви притерлися, звикли, і ваші відносини як ніколи ніжні. Але пішла пристрасть, яка тримала вас в напрузі перший час, не давала нудьгувати, яка була щовечірніх гарячою стравою.
Деякі закохані пари намагаються якось оновити свої стосунки, знову повернути в них новизну і колишню пристрасть, використовуючи різні способи, наприклад, рольові ігри.

Саме ці забави в ліжку допоможуть втілити ваші найсміливіші фантазії, вийти за рамки звичайного. При цьому вони припускають достатню близькість партнерів і високий ступінь довіри між ними. Передусім, будьте чесні перед своєю коханою людиною, відверто розкажіть про свої таємні бажання, вислухайте його. Ні в якому разі не соромтеся, будьте розкуті.

Частий сюжет для таких забав - реалізація сценарію зґвалтування. Це часте приховане бажання і чоловіків, і жінок, подавляемое вихованням, нормами поведінки і порядністю. Для цього вам не знадобиться купувати спеціальний костюм, ви просто повинні змінити стиль сексуальної поведінки.

Ще одна популярна гра - розпусна медсестра, стюардеса, черниця, школярка або вчителька. Для цієї гри потрібно антураж - уніформа. У спеціалізованих магазинах для дорослих ви можете придбати костюм, який найбільш відповідає вашим фантазіям, і пограти в цю гру на дозвіллі у власній спальні. Тут, звичайно, всі подання для чоловіка (це ж його фантазії), але, можливо, спокушаючи і власного чоловіка, ви отримаєте не менше задоволення, ніж він.

«Жіночий» варіант цієї гри - це класичний сантехнік або майстер по наладці устаткування. Розіграйте цей сценарій, в якому ви - примхлива нудьгуюча домогосподарка, а ваш партнер - простакуватий гість з валізкою інструментів.

Деякі пари грають дивні таємні ігри, які допомагають їм зберігати інтерес один до одного. Адже малі соромітні таємниці дуже сприяють єднанню. Особливо, якщо ці таємниці сексуального характеру.