Рольові ігри для двох


Рольові ігри для двох
Коли Камасутра випробувана до останньої пози, пора запропонувати коханій щось новеньке. Рольові ігри - чудовий спосіб урізноманітнити сексуальне життя. Щоб краще вжитися в роль, ви можете придумати відповідний костюм або придбати його в спеціалізованому магазині для дорослих. Але для початку варто ознайомитися зі списком найбільш популярних постільних сценаріїв.

Викладач і учениця

Бажання оволодіти ніжною і цнотливою дівчиною - аж ніяк не ознака прихованої педофілії. Таким чином проявляється прагнення бути провідним у відносинах, адже сучасному чоловікові, що знаходиться в постійній конкуренції з представницями прекрасної статі, цього дуже не вистачає. Будьте трепетною і наївною, роблячи вигляд, що все відбувається «в перший раз». Образ Лоліти можна створити з допомогою легкого сукні, завзятих кісок або білих бантів.


Спокуслива вчителька

Пора статевого дозрівання у хлопчиків-підлітків припадає на шкільні роки. Не дивно, що молода вчителька може стати об'єктом обожнювання і жадання. Вузька спідниця, сувора біла блузка і маленький краватку допоможуть вам втілити одну з найпоширеніших чоловічих фантазій. Заодно перевірити коханого на знання таблиці множення. А ще, куди впадає річка Замбезі?


Медична сестра і пацієнт

Один з топових сюжетів постільних ігор. Ви - розкішна молода медсестра, яка проводить огляд. Він - темпераментний хворий, який не може встояти перед коротким білим халатом. Не поспішайте приступати до фінальної частини вистави. Спочатку ретельно обстежте чоловіка руками і ... губами. І візьміть ініціативу в сексі на себе: пацієнту все-таки не варто перенапружуватися. Прекрасним доповненням до образу стануть білі панчохи або підв'язки.Покоївка і господар

У подібного роду сюжетах виявляється прагнення одного з партнерів до володарювання у відносинах, а іншого - до підпорядкування. Симпатична, розпусна покоївка без заперечень виконує всі забаганки чоловіка. Ваш костюм може складатися з білого фартушка і щітки для пилу. Проте не варто захоплюватися і починати пилососити підлогу під ліжком чи жахатися старому хмари на шафі, інакше романтичний вечір перетворитися на генеральне прибирання. Якщо ви, навпаки, бажаєте виступити в ролі вибагливої господині, то запропонуйте чоловікові роль сантехніка - це ще один класичний сюжет.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!