Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція


Як стати секс-бомбою за п'ять днів: докладна інструкція
Є кілька привабливих образів, які хочуть приміряти на себе жінки, щоб спокушати чоловіків і керувати ними. Секс-бомба, жінка-вамп, фатальна красуня - кожна знаменита актриса володіє рисами якогось із цих персонажів. Але голлівудським дівам допомагають відповідати образу гримери, стилісти, і модні дизайнери та їх акторський талант. Звичайна дівчина може розвинути свою жіночність і еротизм, змінити свій імідж, щоб буквально за п'ять днів стати карколомної секс-бомбою.
Перший день

Якщо у вас всього декілька днів на те, щоб зробити свій образ сексуальним і привабливим, почніть з того, що знайдіть зображення тих жінок, яких вважаєте відповідними ідеалу. Одні дівчата прагнуть бути схожими на Мерилін Монро з її жіночними формами, інші вважають еротичним силует жінки-підлітка Кейт Мосс.

Але секс-бомба - це скоріше внутрішнє відчуття себе, ніж зовнішнє відповідність параметрам 90-60-90. Тому на фотографіях привабливих жінок звертайте увагу на вираз їхніх облич, на погляд, на посмішку. При створенні образу не можна втратити з виду навіть саму мікроскопічну дрібниця. Відмітьте, як одягається секс-бомба, стан її волосся, стиль макіяжу, моделі взуття.

У цей перший вам потрібно приміряти на себе образ фатальної жінки і зрозуміти, чого ж вам не вистачає. Дуже важливо відпрацювати свої манери, щоб вони не були вульгарними, адже справжня секс-бомба - це не «нічний метелик» з узбіччя.

Другий день

В даний момент для вас найважливішим буде набрання чуттєвості і відчуття своєї еротичності. Цьому допоможе якісне сексуальне білизна. Обов'язково вибирайте комплект з приємної тканини, до якої хочеться торкатися. Усвідомлення того, що на вас надіто гарне білизну, розкріпачує, адже вам не соромно буде роздягтися.

Третій день

Цей день краще присвятити зовнішніх змін і шопінгу. Перемерьте в магазинах все жіночні сукні, адже секс-бомба носить лише спідниці. Саме вони надають образу якусь доступність і витонченість одночасно. Сама можливість швидкого спонтанного сексу збуджує чоловіків надзвичайно. Зайдіть в салон краси і поясніть майстрам, який ви хочете вийти звідти.

Четвертий день


Спробуйте розкрити себе, граючи і репетируючи свою роль перед дзеркалом. Міміка, жести, вираз обличчя, пристрасні погляди - дивіться на себе і оцінюйте з точки зору чоловіків. Щоб запам'ятати різні образи, вам потрібно буде організувати фотосесію у хорошого професіонала. Перегляньте отримані знімки, напевно ви виявите досить цікаві кадри. Порівняйте ваші картки і фотографії красунь, які ви відклали в перший день.

П'ятий день

Пора виходити в світ! Приймайте овації, компліменти, квіти і номери телефонів шанувальників.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!