Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей


Як дізнатися, чи хоче він від вас дітей
Практично кожна дівчина, яка складається в серйозних стосунках з молодою людиною, рано чи пізно замислюється про дитину, адже першочергове жіноча місія полягає в тому, щоб подарувати життя маленькій людині. Як же дізнатися, чи хоче коханий чоловік від вас дітей чи ні?
Закоханий чоловік, наміри якого серйозні, обов'язково хоча б раз, але обмовиться про те, що хоче стати батьком вашого спільного дитини. Можливо, він скаже про це не напряму, а натякне. Наприклад, запитає, на кого, на вашу думку, більше буде схоже маля - на нього або на вас. Важливо не пропустити таку інформацію. Вона вказує на те, що він бачить ваше спільне майбутнє і розглядає вас не тільки в якості тимчасової подруги.

Якщо ж ваш улюблений жодного разу не обговорював тематику продовження роду, увімкніть винахідливість і запитайте про його плани на майбутнє щодо дітей. Дізнайтеся, в якому віці він хотів би стати батьком, і якого рівня матеріальної забезпеченості він бажає досягти перед цим відповідальним кроком. Намагайтеся уникати прямолінійності, нехай ваша мова звучить просто і ненав'язливо, інакше він може злякатися і неадекватно відреагувати. Завжди враховуйте вік вашого обранця. Якщо він ще молодий, можливо, він не замислюється про перспективи батьківства. Зазвичай представники сильної статі вперше замислюються про дітей, коли вони вже отримали освіту, досягли професійної стабільності, заробили грошей на квартиру і машину, нагулялися і встигли втомитися від розваг і неробстві. Словом, найчастіше це відбувається в досить зрілому і обдуманому віці.

Крім того, ви завжди можете дізнатися про його плани, використовуючи напівнатяки. Наприклад, розкажіть йому про те, що ваші знайомі стали батьками і чекайте його реакції. Уважно вислухайте, що він скаже на це. Скоріше всього, він висловить своє справжнє ставлення з приводу народження і виховання дітей.

Гуляючи з ним на вулиці, звертайте увагу на те, як він дивиться на малюків і що при цьому говорить. Важливо, щоб ваше ставлення до дітей сходилося, щоб у вас були спільні цілі на спільне майбутнє. Ні в якому разі не квапте його, якщо ви вже готові до батьківської місії, а він - ні. Пам'ятайте, що всьому свій час. Поспіх в питанні життя маленької людини може обернутися сумними наслідками.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!