Розумна контрацепція


Розумна контрацепція
Існує величезна кількість засобів і методів для захисту від небажаної вагітності. Завдяки цьому будь-яка пара може підібрати спосіб оберігання в залежності від своїх вимог та медичних показань.
Бар'єрний метод контрацепції є одним з найпопулярніших. В першу чергу, до нього відноситься презерватив. Він перешкоджає проникненню сперматозоїдів у піхву і шийку матки. Контрацептив захистить не тільки від небажаної вагітності, але і від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Але є у нього і мінуси: під час статевого акту сексуальні відчуття можуть стати менш гострими, так і взагалі виріб може порватися. Має презерватив і переваги: наприклад, його можна підбирати самостійно, без консультації лікаря.

Існує й інший спосіб бар'єрної контрацепції. Протизаплідний ковпачок вставляється в піхву, закриваючи вхід в матку, і, звичайно ж, перешкоджаючи проникненню сперми. Щоб вибрати відповідний розмір контрацептиву, необхідно звернутися до гінеколога. Ковпачок повинен використовуватися разом зі сперміцидами, які випускаються у вигляді кремів, свічок, таблеток, плівки та піни.

Найдавніший контрацептивний метод - це перерваний статевий акт. Слід зауважити, що цей спосіб є неефективним. Чоловік під час заняття сексом може втратити контроль над собою. До того ж під час статевого акту деяку кількість предсеменной рідини виділяється і потрапляє в матку, а це може призвести до настання небажаної вагітності.


В арсеналі медичних контрацептивних засобів є латексне вагінальне кільце. Вводиться воно в піхві під час критичних днів. Кільце виділяє синтетичні аналоги природних гормонів естрогену і прогестерону. Такий метод запобігання вважається надійним та ефективним, але при алергії на латекс його використовувати ні в якому разі не можна.

Ще один поширений метод контрацепції - це гормональні таблетки, які потрібно застосовувати щодня, бажано в один і той же час. Призначити їх може тільки лікар. Метод високоефективний у тому випадку, якщо дотримується режиму прийому препарату.

Також ви можете використовувати внутрішньоматкову спіраль. Процедуру введення і видалення контрацептиву повинен проводити тільки лікар! Цей метод дуже ефективний. Але спіраль може викликати збої в менструальному циклі, спровокувати запальні процеси в органах малого тазу. Тому необхідно дуже ретельно стежити за самопочуттям.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!