Як позбутися від сорому у ліжкуЯк позбутися від сорому у ліжку
Скутість в ліжку не тільки не дозволяє обом партнерам отримати справжнє задоволення від сексу, але і народжує нерозуміння. Адже причину того, що кохана жінка не може розслабитися під час сексу, чоловік шукає в собі. Звідси комплекси, сварки, відмова від близькості.
Щоб подолати горе на перших порах, постарайтеся пояснити партнеру, що до ночі любові вам потрібно трохи краще дізнатися один одного. Якщо ця людина вас любить, то не наполягатиме на сексі тут і зараз. Але й занадто довго чекати теж навряд чи має наміру. За той термін звикання один до одного, який ви самі призначите, постарайтеся зрозуміти, що стає причиною скутості. Можливо, ви соромитеся його напористості. Поясніть йому, а краще покажіть на ділі, що таке прелюдія. Трохи практики, і з часом ви забудете про утиску, можливо навіть ставши господинею становища.

Коли скутість прокрадається в ложе до сімейної пари, яка живе в шлюбі не один рік, секс ризикує стати прісним. За цей час ви напевно спробували кілька цікавих поз і навіть вибрали 2-3 своїх коханих. Але якщо ви хочете зберегти пристрасть, не зупиняйтеся на досягнутому. Щоб позбутися від скутості, подумайте, чому вона виникає. Можливо, запропонована чоловіком поза здається вам занадто розпусною: деякі жінки в найвідповідальніший момент згадують своїх батьків, які з дитинства вчили доньку целомудрию. Може бути, ви боїтеся, що вас побачать діти. Чи вам здається моторошним обвислий животик або занадто худі руки.

Перед сексом необхідно розслабитися. Ви повинні його предвкушать, а не побоюватися. Тому укладіть дітей спати або відправте в кафе з кимось із родичів, а самі влаштуйте собі розслаблюючу ароматну ванну з піною, свічками і афродизіаками. Полежіть в ній 10-15 хвилин, погладжуючи тіло м'якою губкою (Не уникаючи найбільш чутливих зон). За цей час викиньте з голови залишки пуританства, адже ви - доросла жінка, а не дівчинка-підліток. Постарайтеся полюбити своє тіло цілком, так як під час сексу чоловік бачить перед собою єдиний жіночий образ, а зовсім не розглядає ваші кінцівки, опуклості і нерівності. Після ванної вирушайте до коханого виконувати ваші з ним бажання, отримуючи задоволення і даруючи його.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!