Секс чи любов: чого хоче жінка?


Секс чи любов: чого хоче жінка?
Чоловіки часто задаються питанням, що ж важливіше для жінки - секс чи любов. Але відповісти на нього часто не можуть і самі дівчата. З одного боку їм важливо бути коханою, відчувати підтримку і опору, але і мрії про палке коханця, не обременяющем розмовами про майбутнє заміжжя, відвідують їх досить часто.

Любов важлива в житті кожної людини. А справжня любов - це взаєморозуміння і взаємоповага. Але і секс теж важливий, адже він є природним проявом любові, своєрідним її продовженням. Без нього неможливо побудувати справжній міцний союз, але і стосунки, побудовані тільки на сексі, також будуть приречені на провал.

Вибираючи між любов'ю і сексом, жінка, як і чоловік, який хоче знайти оптимальний варіант, тобто отримати дбайливого чоловіка і палкого коханця в одній особі. Але далеко не завжди це виходить, зазвичай якщо чоловік хороший в ліжку, то він не може дати жінці душевного тепла, і навпаки. І тоді починаються внутрішні терзання жінки.


Любов і секс - поняття, пов'язані між собою, проте це різні форми прояву почуттів симпатії і близькості - психологічна, коли люди відчувають духовну близькість, і фізіологічна, що виражається в статевому контакті. І якщо одна з потреб жінки (наприклад, в любові) не задовольняється, то і здійснення іншої потреби (секс) вже не буде приносити задоволення. Іншими словами, тільки за допомогою пристрасних ночей жінка не зможе стати щасливою, їй необхідно і увагу, і турбота, і розуміння, як і платонічна любов не зможе дати жінці всього необхідного.

Таким чином, запорукою щасливого життя є гармонійне поєднання сексу і любові. У любові люди мають змогу сказати все те, що важливо знати близькій людині. У сексі ж проявляються найщиріші почуття, пориви не стримуються, і люди, займаючись сексом, не намагаються здаватися кращими, ніж вони є.

І коли приходить час зробити вибір, чому ж віддати перевагу - психологічного чи фізіологічного прояву любові, кожна жінка повинна прийняти рішення самостійно, спираючись тільки на власні бажання та потреби. Ніхто не зможе їй порадити лише один правильний варіант.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!