Секс без любові: плюси і мінуси


Секс без любові: плюси і мінуси
Інтимні стосунки сприяють підтримці організму в тонусі, а також допомагають жінці відчути себе бажаною. Проблема в тому, що секс не завжди передбачає наявність любові. Варто починати сексуальний зв'язок без справжнього почуття?
Серед достоїнств сексу без кохання можна назвати відсутність яких би то не було зобов'язань. Ви можете зустрітися з нелюбом пару раз або підтримувати тривалу зв'язок, проте немає ніяких гарантій, що один з вас не вирішить випаруватися в просторі без пояснення причин. У такій ситуації очевидний ще один мінус: якщо за той час, поки ви насолоджувалися друг іншому, у вас виник інтерес і любов до партнера, вам доведеться «задушити» ці почуття вже на початковому етапі, інакше буде тільки гірше. Адже ви домовилися про відсутність зобов'язань, чи не так?

Хороший секс, нехай навіть без любові, служить відмінною розрядкою для організму. А тривале утримання в відсутність другої половини може несприятливо позначитися на вашому лібідо і привести до зниження самооцінки, появи депресій і т.д. Однак, якщо часто практикувати сексуальні відносини з різними партнерами, навряд чи це додасть жінці здоров'я. А інтимні зустрічі з одним і тим же чоловіком можуть просто набриднути, адже у цьому зв'язку мало щирих емоцій порівняно зі справжньою любов'ю.

Сексом без зобов'язань можна зайнятися з найкращим другом. З одного боку, це бажання виправдано тим, що ви добре знаєте і поважаєте один одного, а також будете упевнені, що близька людина постарається бути з вами ніжним і уважним. Але що буде після цієї ночі? Головний мінус сексу з кращим другом полягає в тому, що вранці ви можете повністю змінити один про одного думка і навіть розійтися раз і назавжди. Втім, хто знає, може, ви вважаєте цю зустріч помилкою, а може, вона стане початком великої любові...

Виходить, якщо зважити всі «але», то заради експерименту можна ризикнути? Можливо, вам сподобається такий спосіб розрядки й ви захочете вдатися до нього ще раз. У цьому випадку важливо пам'ятати, що все ж самі яскраві і красиві сексуальні емоції жінка відчуває з коханим чоловіком, тому краще все ж не захоплюватися надто частими посередніми зустрічами, а дочекатися свого єдиного і неповторного, з яким ви відчуєте справжню пристрасть, а не просто секс для здоров'я.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!